Co 8 maja na antenie "Co za tydzień"? Kulisy Fryderyków 2022 i festiwalu Mastercard OFF Camera

Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Olivier Janiak - prowadzący program "Co Za Tydzień"
Źródło: TVN
W najnowszym odcinku programu "Co Za Tydzień" kulisy rozdania Fryderyków 2022 i gali otwarcia festiwalu filmowego Mastercard OFF Camera. W programie wywiady ze znanymi aktorami, artystami i gwiazdami. Zobacz koniecznie!

Program "Co Za Tydzień" jak zwykle jest tam, gdzie dzieją się najciekawsze wydarzenia ze świata kultury i show-biznesu. W najbliższą niedzielę 8 maja o 11.30 wyemitowany zostanie kolejny odcinek. Co w nim zobaczymy?

Fryderyki 2022 - relacja z rozdania nagród

Gala Fryderyków odbyła 29 kwietna na Netto Arenie w Szczecinie. Nagrody przyznaje, w tajnym głosowaniu, Akademia Fonograficzna. To grono ponad tysiąca sześciuset osób: artyści wykonawcy, twórcy, profesjonaliści z branży fonograficznej oraz dziennikarze muzyczni. Ekipa programu "Co Za Tydzień" była obecna na wydarzeniu.

Złote Fryderyki, za całokształt twórczości przyznano: Henrykowi Miśkiewiczowi, zespołowi Republika i pośmiertnie - Jackowi "Budyniowi" Szymkiewiczowi. Współtwórca zespołów Babu Król i Pogodno zmarł w kwietniu.

Nagrodę w kategorii Artystka Roku otrzymała Daria Zawiałow. Także Ralph Kamiński ostatni rok może zaliczyć do bardzo udanych, co znalazło potwierdzenie w nagrodach. Wokalista odebrał Fryderyka za płytę "Kora" oraz zdobył tytuł Artysty Roku. Płyta "Irenka" autorstwa Sanah została uznana Popowym Albumem Roku 2022. Wieczór uświetnił występ Katarzyny Nosowskiej, Mroza, a także laureatki dwóch Fryderyków Kaśki Sochackiej. Jak artyści skomentowali swoje wyróżnienia? Odpowiedź w programie!

14878510_mastercard-off-camera-2022-gala-wreczenia-nagrod-zapowiedz_480P
Mastercard OFF Camera 2022. Gala wręczenia nagród - zapowiedź

 Mastercard Off Camera - kulisy gali otwarcia

W programie "Co Za Tydzień" kulisy gali otwarcia festiwalu filmowego Mastercard Off Camera, która była zapowiedzią niezwykle atrakcyjnych — dla ludzi kina i widzów — wydarzeń. Zwycięzców Konkursu poznamy w niedzielę 8 maja o 16.25 w TVN. Tegoroczny laureat najważniejszego wyróżnienia ma dodatkowy powód do dumy. Jaki? Odpowiedź w programie.

Wystawa Michała Zaborowskiego

Artysta malarz Michał Zaborowski podjął się autorskiej interpretacji siedmiu grzechów głównych. W ten sposób powstał cykl obrazów, których licytacja odbywa się wirtualnie i w tej sferze te prace pozostaną.  Na wystawie obecne były Kasia Sokołowska, Agnieszka Woźniak-Starak i Kinga Rusin. W programie "Co Za Tydzień" skomentowały wydarzenie.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości