Gwiazdy na czerwonym dywanie Mastercard OFF Camera. Monika Olejnik zachwyciła stylizacją

Autor:
Dagmara
Olszewska
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski

29 kwietnia rozpoczął się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Na czerwonym dywanie pojawiły się najbardziej znane osobistości ze świata kina i telewizji. Monika Olejnik kolejny raz zachwyciła stylizacją. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół.

Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA to jedna z największych i najważniejszych imprez filmowych nie tylko w kraju, ale i w Europie. W tym roku odbywa się już 15. edycja kultowego wydarzenia. Publiczność z całego świata przyjechała do Krakowa, by skoncentrować się na kinie niezależnym i uczestniczyć w konkursie "Wytyczanie Drogi". To w nim dziesięcioro debiutantów i autorów rywalizuje o Krakowską Nagrodę Filmową - 25 tysięcy dolarów.

Gwiazdy na Mastercard OFF Camera

Krakowski festiwal swoją obecnością zaszczycili między innymi Monika Olejnik wraz z Tomaszem Ziółkowskim, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Edward Miszczak z Anną Cieślak, Eliot Paulina Sumner — córka Stinga, czy Małgorzata Szumowska. 

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski na MasterCard OFF Camera Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski Źródło: MW MEDIA
Sonia Bohosiewicz
Sonia Bohosiewicz na MasterCard OFF Camera Sonia Bohosiewicz Źródło: MW MEDIA

Gwiazdy chętnie pozowały do wspólnych zdjęć. Podobnie jak w poprzednich latach, stylizacja Moniki Olejnik stała się jedną z najchętniej komentowanych kreacji wieczoru. Wszystko za sprawą odważnego koloru sukni i niebanalnych butów, jakie dobrała dziennikarka. 

W Teatrze 6. Piętro odbyła się wystawa Anny Grzebielskiej
W Teatrze 6. Piętro odbyła się wystawa Anny Grzebielskiej 21 kwietnia 2022 roku w Teatrze 6. Piętro odbył się wernisaż wystawy Anny Grzebielskiej. Goście mogli oglądać niecodzienne prace, których motywem przewodnim była wolność. Autorka dzieł skupiła się na skrzydłach, które przedstawiła w różnej postaci. W rozmowie z nami przyznała, że marzy o tym, by każdy z nas mógł być wolny i nie bał się być tym, kim naprawdę chce. Anna Grzebielska nie ukrywała, że sama musiała pokonać kilka własnych lęków.

Czerwony dywan Mastercard OFF Camera

Na czerwonym dywanie chętnie pozowała Maria Dębska. Aktorka zdecydowała się zjawiskową sukienkę zdobioną piórami. Sonia Bohosiewicz zaprezentowała się w czerni, a Anna Cieślak u boku Edwarda Miszczaka zachwycała eleganckim garniturem i pięknym uśmiechem. Zobaczcie zdjęcia.

Edward Miszczak i Anna Cieślak
Edward Miszczak i Anna Cieślak na MasterCard OFF Camera Edward Miszczak i Anna Cieślak Źródło: MW MEDIA
Maria Dębska
Maria Dębska na MasterCard OFF Camera Maria Dębska Źródło: MW MEDIA

Na festiwalu nie zabrakło także Magdaleny Lamparskiej i Mateusza Banasiuka, który nieustannie zaskakuje doborem poszczególnych części swojej stylizacji. Tym razem także zdecydował się na połączenie różnych tkanin, kolorów i wzorów. 

Magdalena Lamparska
Magdalena Lamparska na MasterCard OFF Camera Magdalena Lamparska Źródło: MW MEDIA
Mateusz Banasiuk
Mateusz Banasiuk na MasterCard OFF Camera Mateusz Banasiuk Źródło: MW MEDIA

Na widzów i uczestników MasterCard OFF Camera czeka wiele atrakcji. Olivier Janiak poprowadzi ciekawe rozmowy z najbardziej rozchwytywanymi gwiazdami kina. Już 30 kwietnia odbędą się wywiady z Izabelą Kuną oraz Marią Dębską. Zapraszamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości