Izabela Macudzińska zaskoczyła fryzurą. Fani zgodni jak nigdy: "Mega zmiana"

Izabela Macudzinska-Borowiak ma krótkie włosy
Izabela Macudzinska-Borowiak zmieniła fryzurę
Źródło: player.pl
Izabela Macudzińska-Borowiak odsłoni przed widzami "Diabelnie boskich" swoje prywatne życie. Bohaterka show kojarzy się z długimi włosami. Teraz pozwoliła sobie na kolejne szaleństwo i zaprezentowała się w krótkiej fryzurze. Nie wiadomo, czy to peruka, czy efekt radykalnego cięcia, ale fani są zgodni w opiniach — to jej najpiękniejsza odsłona.

Izabela Macudzińska-Borowiak występuje w programie ze swoim partnerem Patrykiem Borowiakiem. Dali się poznać widzom już w "Królowych życia". Teraz kontynuują swoją przygodę z telewizją. Małżonkowie prowadzą własną firmę odzieżową. Mają córkę Elizę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o związku. Jaki mają sposób na kłótnie?
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak o małżeństwie. Jak podtrzymują ogień w związku?

Izabela Macudzińska-Borowiak zmieniła fryzurę?

Izabela Macudzińska-Borowiak uwielbia metamorfozy, choć raczej nie rezygnuje ze swoich długich blond włosów. Zdarzało się jej jednak w przeszłości odważnie skrócić je do ramion lub założyć doczepiane bujne loki. Iza potwierdziła fanom, że regularnie przedłuża włosy. Teraz pokazała się w krótkiej fryzurze. Ciekawe są reakcje fanów, którzy są bardzo zgodni. Internauci uznali, że włosy do ramion bardziej pasują do "Diabelnie boskiej" Izy.

"W tych włosach najlepiej" - czytamy w komentarzach na Instagramie.

"Te włosy pasują jak żadne inne" - piszą fani.

"Mega zmiana" - oceniają internauci.

Komentujący zwracają uwagę też na to, że Izabela ma świetną figurę i jest kwintesencją kobiecości.

Kilka dni temu na profilu Izabeli Macudzińskiej na Instagramie mogliśmy podziwiać jej długie włosy — sięgające do pasa.

Izabela Macudzińska marzy o kolejnym dziecku?

"Diabelnie boskie" możecie oglądać w TTV. Emisja programu w każdy piątek o godzinie 22.05. Odcinki czekają na was również w Playerze. W drugim poruszono wątek pomysłu powiększenia rodziny przez Izabelę i jej męża. Ich córka jest już nastolatką. Niedawno siostra Izy urodziła drugie dziecko. Bohaterka show nie ukrywała, że bardzo czekała na narodziny maluszka. Chętnie pomaga swojej siostrze w opiece nad jej pociechami. Sama zastanawia się, czy chciałaby być jeszcze raz mamą. Ma jednak pewne obawy.

"Dziecko to jest dar od Boga, to jest największe szczęście na świecie, nie wyobrażam sobie nie mieć Elizy [...] Rzecz, której się obawiam, to jest macierzyństwo po dłuższej przerwie. Wiem, co się z czym je, wiem, jak to wyglądało i to nie jest lekki czas, to niestety kosztuje pewnych wyrzeczeń, człowiek nauczył się już wygodnego życia" - stwierdziła w programie.

Iza ceni więzy krwi i skrycie chciałaby, aby jej córka miała rodzeństwo. Bohaterka show ma wsparcie swojej mamy, która w razie czego chętnie jej pomoże w opiece nad nowym maleństwem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości