Filip z "True Love" zaskoczył spotkaniem z bohaterką popularnego show. Zdradził, co ich łączy

Filip z "True Love" spotkał się z bohaterką innego show
Filip z "True Love" spotkał się z bohaterką innego show
Źródło: player.pl
Filip to uczestnik 1. edycji "True Love". To randkowe show, które niedawno zadebiutowało na antenie TVN7. Mężczyzna zaskoczył fanów tym, że spotkał się z jedną z uczestniczek innego popularnego programu telewizyjnego. Swoją publikacją wywołał zaciekawienie fanów. Zdradził, co łączy go z bohaterką... "Gogglebox. Przed telewizorem".

Filip Dziubarczyk ma 24 lata i pochodzi z Poznania. W "True Love" naprawdę chciałby się zakochać. Jego ideałem jest dziewczyna obdarzona równie pozytywną energią, co on. Szuka w drugiej połówce również przyjaciółki. Na razie najważniejszą kobietą w jego życiu jest mama. Sprawdźcie, z kim się teraz spotkał.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Edyta Zając o kulisach programu "True Love". Czy sama pisze swoje wypowiedzi?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Filip z "True Love" spotkał się z Izą Zeiske z "Googlebox. Przed telewizorem"

Filip z "True Love" spotkał się z Izą Zeiske - znaną z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani byli zaskoczeni, tym bardziej że mężczyzna nazwał Izę swoją ciocią.

"Dzisiaj u ciotki z wizytą. Jesteśmy u ciotki Izy w odwiedzinach na kawusi" - zapowiedział na InstaStories.

Iza Zeiske na tym samym nagraniu również nazwała siebie "ciocią". Pochwaliła też postawę chłopaka.

"A dla ciotki to wielka przyjemność. Szacunek dla młodych ludzi, którzy szanują ciotki, babcie i prababcie i odwiedzają" - dodała.

Oboje zaintrygowali swoich obserwatorów. Wiemy, czy naprawdę są rodziną. Wyjaśnili, co ich łączy. Okazało się, że już wcześniej mieli okazję się spotkać i złapali dobry kontakt.

Filip z "True Love" i Iza Zeiske są rodziną?
Filip z "True Love" i Iza Zeiske są rodziną?
Źródło: Instagram @iza_zeiske

Filip z "True Love" i Izabela Zeiske są rodziną? Wyjaśnili, co ich łączy

Oboje wyjaśnili swoją relację na InstaStories Izy. Wyznali, że są dla siebie "koleżeństwem z telewizji". Nawiązali prywatny kontakt.

"Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że Filip trafi do telewizji" - odparła Iza. Uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" z radością opowiadała o kulisach poznania Filipa. Sama nazwała się jego "ciotką". Jest zachwycona młodym człowiekiem i bardzo kibicuje mu, aby znalazł miłość życia. Zażartowała, że chciałaby zatańczyć na jego weselu.

"Losy ludzkie są nieprzewidywalne. Nigdy nie wiesz, co cię w życiu spotka, z kim się spotkasz. Uważam, że z każdym człowiekiem trzeba żyć w zgodzie, dla mnie to jest zaszczyt, jeżeli taki młody człowiek potrafi ze mną nawiązać i utrzymać kontakt" - wyznała w nagraniu Iza Zeiske.

Program "True Love" możecie oglądać od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7 i player.pl. Z kolei "Gogglebox. Przed telewizorem" możecie śledzić w poniedziałki o godz. 22.00. To już 18. sezon show! Znajdziecie go na antenie TTV oraz Playerze.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości