Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6". Co o niej wiemy?

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN
Ewelina Puzio to nowa uczestniczka 6. edycji "Hotelu Paradise". Jest spontaniczna, lubi imprezy, ale nie zakochuje się zbyt łatwo. Czy któremuś z mieszkańców panamskiego raju uda się zdobyć jej serce?

Ewelina Puzio to kolejna przebojowa kobieta, która wkroczy do "Hotelu Paradise". Czy znajdzie miłość wśród uczestników 6. edycji programu? Oto co wiemy na jej temat.

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, skąd pochodzi

Ewelina Puzio ma 23 lata i pochodzi ze Stefanowa. Prowadzi swoją firmę zajmującą się transportem i robotami ziemnymi oraz jest makijażystką. Dziewczyna jest dumna ze swojej pozycji w biznesie oraz z osiągania wyznaczonych celów.

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise" - zainteresowania

Ewelina Puzio mówi o sobie, że jest wygadana, ma poczucie humoru, bardzo duży dystans do siebie, nigdy nie przejmuje się opinią innych, jest spontaniczna, ma poczucie własnej wartości, co za tym idzie, nie jest zbyt skromna. 23-latka jest wymagająca i szybko się nudzi. Gdy coś jej się nie spodoba, jasno to komunikuje. Uwielbia naturalność. 

Ewelina Puzio kiedyś była chłopczycą i otaczała się głównie mężczyznami. Od niedawna ma duże grono koleżanek – 20-osobowe babskie grono, z którym imprezuje w Polsce i za granicą. A jak już się bawi, to na całego. 

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise" - związki, wymarzony partner

Ewelina Puzio przyznaje, że zakochanie się przychodzi jej z trudnością. Od przygód woli długoterminowe związki. Była w trzech poważnych relacjach. Od 2 lat jest singielką, która nie narzeka na brak zainteresowania. Jaki jest jej sposób na podryw? 

"Wystarczy, że jestem" – odpowiada. Jej ideał to wysoki, męski, dobrze zbudowany, opalony, czarnowłosy mężczyzna, który musi być wierny, romantyczny, inteligentny, spontaniczny oraz musi mieć poczucie humoru. 

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN

Ewelina Puzio z "Hotelu Paradise" - Instagram

Ewelina Puzio prowadzi prywatny profil na Instagramie. Jej nick to @ewelina_puzio_official.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości