Programy

"Mask Singer". Wszystkie maski ujawnione. Kuba Wojewódzki skomentował wygraną

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Finał "Mask Singer". Kto zwyciężył? Kim jest Deszcz?

"Mask Singer" to pierwszy taki program telewizyjny, który owiany był tak ogromną tajemnicą. Uczestnicy odkrywali maski z odcinka na odcinek. W końcu dowiedzieliśmy się, komu udało się zmylić detektywów i ukryć tożsamość do samego finału. Kim jest zwycięzca? Poznajcie wszystkie gwiazdy biorące udział w show TVN!

Osoby zaproszone do udziału w "Mask Singer" związane są z różnymi zawodami w świecie kultury i show-biznesu. Wśród uczestników znaleźli się wokaliści, aktorzy, dziennikarze, prezenterki telewizyjne i tancerz. Dawali z siebie wszystko, by nie zostać od razu zdemaskowanymi. Podawali detektywom pewne tropy, ale Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki i Kacper Ruciński potrafili zmylić widzów. Gwiazdy kryjące się pod maskami musiały zmieniać swój głos. Jednak niektórzy z nich mieli tak charakterystyczną barwę, że fani show od razu wiedzieli, z kim mają do czynienia.

Finał "Mask Singer". Kto zwyciężył?

W finale zaprezentowały się następujące maski: Deszcz, Kogut i Bocian. Jako pierwszy odpadł Kogut, a po demaskacji okazało się, że jest nim dziennikarz TVN24 Krzysztof Skórzewski.

"Mask Singer, czyli najbardziej zakręcony program, jaki widziała telewizja, był przygodą życia! Gdyby nie kostium, za którym się ukrywałem, nigdy nie odważyłbym się rywalizować z takimi zawodowcami — od pierwszego odcinka aż do finału" - napisał po finale na Instagramie.

Drugie miejsce w muzycznej rywalizacji zajął Bocian, czyli Anna Karwan!

"No to skoro już wszystko jasne, to chciałam tylko powiedzieć, że niezłe z was łobuzy, bo chyba zgadliście od razu. Przyznaję, że to była moja najgrubsza tajemnica i więcej grzechów nie pamiętam. Wielkie dzięki za wspaniały czas i zaproszenie do tej najbardziej pokręconej produkcji ever" - wyznała artystka.

Pierwszym laureatem Złotej Maski okazał się Deszcz. Na tę demaskację czekali wszyscy. Od początku ta gwiazda budziła ogromne emocje. Głos miała potężny, a podczas jej występów na scenie odbywało się szalone show! Panie i Panowie przed Wami Natasza Urbańska.

"Jeszcze to do mnie nie dotarło. Unoszę się nad ziemią" - powiedziała na scenie "Mask Singer".

"Mask Singer". Jakie gwiazdy kryły się pod maskami?

Przypomnijmy teraz wszystkie gwiazdy, które brały udział w show. Jako pierwszy został zdemaskowany Mateusz Banasiuk, który krył się pod kostiumem Tortu. Kolejny odpadł Stefano Terrazzino, który pląsał jako Ośmiornica. Widzów show zaskoczyła demaskacja Monstera, czyli Grzegorza Skawińskiego. Lider zespołu Kombii oprócz muzyki tworzy też przepiękne obrazy! W przebraniu Wiedźmy wystąpiła Daria Ładocha, a w Różę przeistoczyła się Dorota Gardias. Prezenterka pogody już niedługo zadebiutuje w roli wokalistki. Wiemy, co planuje. Sprawdź tutaj.

Kolejną ujawnioną gwiazdą była Barbara Kurdej-Szatan, która wystąpiła pod maską Ważki. Mieliśmy okazję porozmawiać z Qczajem, czyli Prysznicem w programie. Charyzmatycznym Kotem okazał się Marcin Miller, a w kostiumie Słońca wystąpiła Beata Kozidrak.

Kuba Wojewódzki skomentował zwycięstwo Nataszy Urbańskiej.

"Jak chory musi być szołbiznes, w którym trzeba zakładać maskę, żeby móc pokazać swoją prawdziwą twarz... Natasza gratuluję" - napisał na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

Pozostałe wiadomości