"Mask Singer 2". Kiedy premiera drugiego sezonu show TVN?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Źródło:
cozatydzień.tvn.pl, TVN, Wirtualne Media
"Mask Singer" - co wiadomo o kolejnym sezonie?

Program "Mask Singer" podbił serca widzów telwizji TVN. Choć jeszcze nie wszystkie maski zostały odkryte, to widzowie zastanawiają się już, czy telewizja wyemituje kolejną serię barwnego show.

W muzycznym show "Mask Singer" występują osoby znane z pierwszych stron gazet, które jednak noszą maski i kostiumy - zwierząt, roślin, a nawet… potraw. Detektywi i widzowie w studio próbują odgadnąć ich tożsamość.

Jako Tort wystąpił aktor Mateusz Banasiuk, Ośmiornicą był tancerz Stefano Terrazzino, Monsterem muzyk Grzegorz Skawiński, Wiedźmą blogerka kulinarna Daria Ładocha, Różą – prezenterka pogody Dorota Gardias, Ważką – aktorka Barbara Kurdej-Szatan, Prysznicem - trener personalny Qczaj, Kotem - muzyk Marcin Miller. W programie do odkrycia zostali jeszcze Deszcz, Kogut, Bocian i Słońce.

Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu
Prowadzący "Mask Singer" o roli ojca i wymarzonym weselu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mask Singer" - kiedy 2. sezon?

Finał pierwszej polskiej edycji "Mask Singer" przed nami. Tożsamość ostatniego uczestnika zostanie odkryta już 14 maja. Pewne jest już, że show doczeka się drugiego sezonu. Program ma być nadal emitowany w sobotnie wieczory. Pierwsze odcinki mają pojawić się jednak dopiero wiosną 2023 roku. W jesiennej ramówce TVN stawia na inne popularne show, czyli 14. edycję "Mam talent!". Informację przekazał Wirtualnym Mediom Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

"Mask Singer" - zasady programu

W programie "Mask Singer" bierze udział dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzymuje imponujący kostium, wykonany z największą dbałością o detal. Przebrania mają za zadanie ukryć prawdziwą tożsamość gwiazd. Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech detektywów. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod maską. Starają się też rozszyfrować tropy, pojawiające się w filmach, przed występami gwiazd.

Wskazówki dotyczące zamaskowanych postaci na pewno pomogą tym, którzy dobrze znają życiorysy osób z pierwszych stron gazet, przebieg ich karier czy śledzą show-biznesowe nowinki. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. Na ten ekscytujący moment czekają widzowie. Przy wtórze okrzyków zdejmij maskę, gwiazda odsłania swoją twarz. Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski.

"Mask Singer" - uczestnicy, kostiumy

Na razie stacja TVN nie podaje informacji na temat uczestników i kostiumów kolejnego sezonu "Mask Singer". Nie wiadomo zatem, jakie postacie pojawią się na scenie show oraz czy zmieni się skład detektywów.

Kulisy produkcji "Mask Singer" są ściśle strzeżoną tajemnicą. Personalia uczestników od początku są tajne. Utrzymaniu anonimowości służą rygorystyczne procedury. Tożsamość gwiazd znają nieliczni. Nawet podczas rozmów na scenie ich głosy są modulowane elektronicznie. Wszystkie środki ostrożności mają jeden cel - zagwarantować widzom wspaniałą zabawę.

"Mask Singer" - prowadzący

Program prowadzi Michał Meyer, który zapowiada muzyczne występy zamaskowanych postaci. To znany polski aktor. Niedawno zagrał główną rolę w serialu TVN7 "Zakochani po uszy".

"Mask Singer": prowadzący Michał Meyer
"Mask Singer": prowadzący Michał Meyer

"Mask Singer" - detektywi

Od momentu pojawienia się informacji o nowym show TVN zastanawiano się, kto pojawi się w programie w roli detektywów w studio. Będą to znane gwiazdy. Jednym z detektywów będzie Kuba Wojewódzki. Obok niego zasiądą aktorki Joanna Trzepiecińska i Julia Kamińska, a także satyryk i stand-uper Kacper Ruciński.

"Mask Singer": detektywi Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński
"Mask Singer": detektywi Źródło: TVN

"Mask Singer" - kiedy i gdzie oglądać?

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Muzyczne show pojawi się 5 marca o 20.00 na antenie TVN i w serwisie player.pl. Program będzie można oglądać w każdą sobotę.

"Mask Singer" - kiedy powtórka?

Powtórki programu "Mask Singer" można oglądać na kanale TVN w każdą niedzielę o godzinie 13.00 i w serwisie player.pl.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło: cozatydzień.tvn.pl, TVN, Wirtualne Media

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości