Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu. "Kochani, czasami jest taka konieczność"

"Gogglebox". Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu
"Gogglebox". Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu
Źródło: X-NEWS
Mama Izabeli Zeiske jest najstarszą bohaterką "Gogglebox. Przed telewizorem". Seniorka ma 87 lat. Bliscy martwią się o jej zdrowie. Kobieta nie chciała iść do szpitala. Jednak podczas kontroli lekarskiej usłyszała, że natychmiast musi trafić pod opiekę lekarzy. Iza Zeiske i jej syn Joachim odwiedzili babcię w szpitalu.

Izabela Zeiske ma męża Bogusza, z którym doczekała się dwóch synów. Młodszy to Joachim, który występuje razem z mamą i babcią w "Gogglebox. Przed telewizorem". Małżeństwo Zeiske tworzyło rodzinę zastępczą dla dorastających chłopców. Przez wiele lat dawali miłość innym dzieciom.

Izabela Zeiske z "Gogglebox" o małżeństwie i kłótniach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Gogglebox". Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu

Iza Zeiske poinformowała obserwatorów na Instagramie, co stało się z jej mamą. Seniorka trafiła do szpitala. Z relacji jej córki wynika, że kobieta dostała skierowanie do placówki na wizycie kontrolnej.

Miałam bardzo ciężki dzień. Mama trafiła do szpitala [...] Mnie się pewne rzeczy nie podobały. Mama nie chciała jechać do pani doktor, choć leciała jej krew z nosa, to mówiła, że wszystko jest w porządku. 87 lat, widziałam te opuchlizny, mama ma straszne problemy krążeniowe
- opowiadała bohaterka "Gogglebox".

Iza Zeiske wyjaśniła, w jaki sposób funkcjonuje jej mama. 87-latka ma swój dom, ale jest częstym gościem u córki.

"Ona większą część przebywa u mnie w domu, ale jak to starszy człowiek, lubi czuć swoją niezależność i mieszkać w swoim domu. Pojechałam z nią na kontrolę. Pani doktor powiedziała, że szpital, a mama stwierdziła, że absolutnie nie" - kontynuowała swoją relację na Instagramie.

Izabela i jej syn Joachim odwiedzili babcię w szpitalu. Kobieta podkreśliła, że cieszy się, że jej mama jest pod dobrą opieką.

"Dobrze, że jest w szpitalu pod opieką lekarską. Kochani czasami jest taka konieczność. W przychodni nie pomogą tyle, co w szpitalu" - podsumowała.

"Gogglebox". Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu
"Gogglebox". Mama Izy Zeiske przebywa w szpitalu
Źródło: Instagram @joachimzeiske

Iza Zeiske straciła teściową. Joachim pożegnał babcię

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Dwa lata temu Joachim Zeiske stracił babcię od strony taty.

"Wielka Sobota już nigdy nie będzie dla mnie taka sama. Wczoraj odeszła moja kochana babcia..." - poinformował na Instagramie.

Fani bohaterów "Gogglebox" okazali mu wtedy dużo wsparcia. Izabela Zeiske również opublikowała zdjęcie ze swoją teściową. Widać, że miała z nią dobry kontakt.

"Kochani życie składa się z radości i smutku. Moje serce przepełnia ogromny smutek, wczoraj po południu zmarła moja kochana teściowa" - czytaliśmy z kolei na profilu Izy Zeiske.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości