Agnieszka Kotońska weźmie drugi ślub? Zaskakujące słowa

Agnieszka Kotońska marzy o drugim ślubie. Po raz kolejny założy białą suknię?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Agnieszka Kotońska w rozmowie z Dagmarą Olszewską poruszyła temat wnuków, a także odnawiania przysięgi małżeńskiej, co obecnie jest bardzo modne wśród gwiazd. Celebrytka przyznała, że chciałaby wziąć drugi ślub za trzy lata i ma już nawet pomysł na to, jak wyglądałoby jej wesele.

Agnieszka i Artur Kotońscy to para znana widzom TTV z takich programów, jak między innymi "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "99 - gra o wszystko". Małżonkowie przez lata zaskarbili sobie przychylność widzów, którzy kibicują im nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym.

Agnieszka Kotońska o rodzinie i wnukach

Agnieszka i Artur Kotońscy chętnie dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym: opowiadają o dużej rodzinie, a także o adoptowanych oraz biologicznych dzieciach. Dla wielu są także przykładem tego, w jaki sposób można zbudować kochający dom.

Artur Kotoński nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwy z tego, że ma przy sobie ukochaną żonę, dzieci oraz wnuka. Zapytany przez nas, o czym jeszcze marzy, zdradził, że chciałby mieć także wnuczkę. Dagmara Olszewska poprosiła Agnieszkę Kotońską, by się do tego odniosła.

- Na pewno jeszcze czekam też na jakieś dzieciątko ze strony syna i synowej. No ale to nie mi wybierać po prostu. Ja jestem taką teściową, która tak nie wchodzi butami w ich prywatne życie. Jeżeli ogłoszą mi taką cudowną wiadomość, no wiadomo, że będziemy się cieszyć, ale to już należy decyzja dla nich. Ale ogólnie też jestem spełniona, zrealizowana i szczęśliwa w życiu - powiedziała celebrytka.

Agnieszka i Artur Kotońscy chcą wziąć drugi ślub

Ostatnio polskie gwiazdy chętnie ponownie stają na ślubnym kobiercu i odnawiają przysięgi małżeńskie. Okazuje się, że Agnieszka i Artur Kotońscy chcieliby w przyszłości podążyć za tym trendem. Małżonkowie będą świętować 30. rocznicę ślubu dokładnie za trzy lata.

- Chcielibyśmy. Na 30. rocznicę ślubu chcielibyśmy właśnie zrobić sobie takie odnowienie przysięgi małżeńskiej. To jest też takie dla nas bardzo, bardzo ważne, bo jednak jesteśmy za sobą tyle lat i każdą naszą rocznicę ślubu też jakoś w taki sposób obchodzimy, że właśnie idziemy na mszę taką specjalną i czujemy się tak, jakbyśmy przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską co roku - opowiadała Agnieszka Kotońska.

Celebrytka zdradziła, że ich drugi ślub bardzo byłby podobny do tego pierwszego. Agnieszka Kotońska nie założyłaby już jednak białej sukni.

Może już nie biała, bo człowiek już za stary, ale na pewno byłaby to mega fajna suknia, mnóstwo gości, mnóstwo rodziny, bo my jesteśmy rodzinni, lubimy się bawić, więc na pewno sala pękałaby w szwach od gości. I zabawa do białego rana
- podkreśliła celebrytka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości