Marcin z "TL" pokazał ukochaną! Piękna z nich para

Marcin Leszczyński z "True Love"
Marcin Leszczyński z "True Love"
Źródło: TVN
Marcin Leszczyński to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników "True Love". Gdy przekroczył progi willi, szybko ulokował swoje uczucia w Kindze Mendrali. Niestety wielki miłosny płomień szybko ugasiła rzeczywistość. Później okazało się, że jego serce biło mocniej do innej z uczestniczek. Z żadną z nich jednak nie stworzył relacji. Choć od pewnego czasu coraz rzadziej pojawia się w mediach społecznościowych niedawno zaskoczył wymownym zdjęciem. Pokazał osobę, która skradła jego serce.

"True Love" do tej pory doczekało się tylko jednego sezonu, jednak widzowie chętnie wracają pamięcią do sytuacji z rajskiej willi. Podglądają też prywatne życie uczestników w mediach społecznościowych, a tam dzieje się naprawdę dużo! Zobaczcie, co słychać u Marcina Leszczyńskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"True Love". Czy Oliwia i Marcin są razem po programie?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"True Love". Marcin Leszczyński zakochany?

Marcin Leszczyński z "True Love" niemal od pierwszych chwil spędzonych w programie mówił, że chce znaleźć miłość i się ustatkować. Sportowiec sprawił jednak wrażenie takiego mężczyzny, którego zapał do budowania relacji szybko znika. Wszystko wskazuje jednak na to, że wrażenie to było złudne. Uczestnik miłosnego show opublikował bowiem niedawno zdjęcie na swoim instagramowym profilu z piękną i tajemniczą Pauliną. Sposób, w jaki trzyma ją za nogę sprawił, że internauci zgodnie twierdzą, że parę musi łączyć coś więcej, niż jedynie koleżeńska relacja.

Tajemnicza wybranka Marcina Leszczyńskiego ma prywatny profil na Instagramie. Wiemy jednak, że na co dzień mieszka w Katowicach i jest przedsiębiorczynią. Prowadzi bowiem własny salon kosmetyczny.

Zobaczcie zdjęcie pary, o którym mowa.

Marcin Leszczyński z "True Love"
Marcin Leszczyński z "True Love"
Źródło: Instagram

Marcin o Oliwii z "True Love". Jak wyglądała historia związku pary?

Początki mieszkańców willi "True Love" przypominały historię bohaterów opery mydlanej. Marcin zauroczył się Kingą, jednak Oliwii mówił, że tylko w jej towarzystwie czuje się spełniony. Oliwia była w aspirującej relacji z Kubą, który, choć był nią zainteresowany, zauważył jej dobre relacje z Marcinem i zaczął interesować się Julią. Julia odwzajemniła uczucie Kuby, pozostawiając tym samym Kamila, i postanowiła spróbować z nim swoich związkowych sił. W tym czasie widzowie pożegnali Marcina, który nie zaznał szczęścia u boku Kingi i Oliwii, więc opuścił program. Julia ze względów zdrowotnych poszła w jego ślady, pozostawiając osamotnionego Kubę i rozgoryczoną całą sytuacją Oliwię.

Po kilku tygodniach nawiązywania nowych znajomości i otwierania się na miłość słońce zaczęło rozganiać burzę wspomnień zebraną nad rajską willą. I właśnie wtedy, z najmniej oczekiwanej chmury strzelił piorun w postaci powracającego do gry Marcina. Bez ogródek podbiegł do Oliwii, obdarzając ją miłosnym uściskiem. Zadeklarował jej także na dłoni swoje serce. Ta, mimo kiełkującego uczucia do Maksyma przyjęła je i zadecydowała, że pójdzie za głosem miłości.

Ostatecznie tuż po zakończeniu programu para rozstała się i zadeklarowała, że nie było to rozstanie pokojowe. Dziś oboje układają sobie życie oddzielnie.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości