Wiktoria Gromadzka pokazała, jak wygląda w 17. tygodniu ciąży. Czy czuje się już lepiej?

Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek
Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek
Źródło: TTV
Bohaterowie popularnych programów TTV zdobyli serca widzów. Fani nie mogą się doczekać kolejnych odcinków takich produkcji jak "Gogglebox. Przed telewizorem" czy "99. Gra o wszystko". Niedługo rodzina TTV się powiększy. Wiktoria Gromadzka, znana z kilku programów stacji jest w 17. tygodniu ciąży. Pokazała na Instagramie swój rosnący ciążowy brzuszek.

Po zajściu w ciążę życie Wiktorii Gromadzkiej z "Gogglebox. Przed telewizorem" uległo ogromnej zmianie. Niestety, ciąża nie okazała się łaskawa dla jej zdrowia. Jednak wygląda na to, że bohaterka programów TTV czuje się lepiej i powróciła do aktywności na Instagramie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka o wymarzonym ślubie i zakupie mieszkania
Dominik Gumienny i Wiktoria Gromadzka w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedzieli o planach na przyszłość. Planują ceremonię ślubną, kupują mieszkanie oraz... czekają na przyjście na świat pierwszego potomka.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek

Wiktoria Gromadzka i jej partner Dominik Gumienny są regularnymi uczestnikami programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz brali udział w nowej edycji "99. Gra o wszystko. VIP". Oboje zawsze marzyli o posiadaniu dużej i szczęśliwej rodziny. Ich marzenie niedługo się spełni, ponieważ spodziewają się pierwszego dziecka.

Wiktoria podzieliła się radosną nowiną z fanami, mówiąc, że planuje udostępnić materiały obrazujące prawdziwe oblicze ciąży, gdy tylko poczuje się lepiej. Chociaż czasem są trudniejsze dni, cieszy się każdą chwilą i możliwością spełnienia jednego ze swoich największych życiowych marzeń.

Mam taki plan, żeby nagrać kilka filmików i pokazać prawdziwą stronę ciąży, to jak przebiega u mnie. Nawet ostatnio jak rozmawiałyśmy, mówiłam, że moim marzeniem jest dom, gromadka psów i dzieci. Niedawno przygarnęliśmy pieski, a teraz pojawi się jeszcze dzieciątko. Więc mówimy między sobą z Dominikiem, że ten rok zaczął się od spełnienia naszych największych marzeń
- mówiła w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

Ostatnio uczestniczka programów TTV pokazała na Instagramie, jak wygląda jej ciążowy brzuszek w 17. tygodniu. Wcześniej dodała też informację o badaniach, na które udała się z mężem. Wiktoria Gromadzka wygląda świetnie, jej sylwetka w ciąży jest rewelacyjna. Kobieta zaczyna być bardziej aktywna na Instagramie, dlatego wydaje się, że czuje się już lepiej i jest gotowa na podzielenie się swoimi doświadczeniami z okresu ciąży.

Wiktoria z "Gogglebox" na Instagramie
Wiktoria Gromadzka pokazała ciążowy brzuszek
Wiktoria z "Gogglebox" na Instagramie
Źródło: Instagram

"Gogglebox. Przed telewizorem". Wiktoria Gromadzka o ciąży

Wiktoria Gromadzka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem", przez długi czas próbowała spełnić swoje marzenie o macierzyństwie. Niestety, choroba, z którą zmaga się od dłuższego czasu, stanowiła dla niej przeszkodę. Wiktoria cierpi na endometriozę, która dotyka wiele kobiet na całym świecie i często skutkuje niepłodnością. Jednak dzięki swojej determinacji i pozytywnemu podejściu do życia, pokazuje, że nie warto się poddawać. Wiktoria nigdy nie traciła nadziei i wierzyła, że kiedyś zostanie mamą. W końcu jej marzenie ma się spełnić, ponieważ gwiazda TTV jest w ciąży.

Wiktoria w rozmowie z nami odważnie podzieliła się swoją historią i wyznała, że od ponad roku starała się o dziecko. Mimo choroby, która stanowiła barierę dla zajścia w ciążę, Wiktoria nigdy nie poddała się i wierzyła, że jej marzenie w końcu się spełni. Już w 2022 roku zaczęła planować logistykę związaną z przyjściem dziecka na świat.

Dla nas to było zaskoczenie i niezaskoczenie. Cały zeszły rok planowaliśmy jak to logistycznie ogarnąć, pogodzić z pracą i życiem. Ponad rok staraliśmy się o dziecko. Moja choroba, endometrioza, dodatkowo bardzo utrudniła sprawę. Po kilku miesiącach prób dotarło do mnie, że w ogóle nie mam wpływu na to, co się wydarzy i że życie jest pełne niespodzianek. Jak tylko się dowiedziałam, to chciałam wszem, wobec wykrzyczeć i powiedzieć o swoim szczęściu. Ale Dominik mnie zatrzymał, powiedział, że musimy zachować spokój i podejść do tego na spokojnie 
- powiedziała.  

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości