"Hotel Paradise". Grzegorz Bartoszek nowym uczestnikiem. Od razu dostanie przywilej

Autor:
Kamila
Jamrożek
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"

Grzegorz Bartoszek to nowy uczestnik, który dołączył do pozostałych mieszkańców 5. edycji "Hotelu Paradise". Czy w odnajdzie miłość w panamskim raju? Co wiadomo na jego temat?

Grzegorz Bartoszek wszedł do "Hotelu Paradise" po tym, jak rezydencję opuściło dwoje uczestników - Kasper i Nicola. Jako nowy uczestnik dostał przywilej i będzie mógł stworzyć parę z jedną z dwóch uczestniczek. Kim będą? Co zmieni jego wejście do raju?

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - wiek, zawód, praca, skąd pochodzi

Grzegorz Bartoszek ma 27 lat i pochodzi z Lublina. Jest specjalistą ds. sprzedaży w dużym koncernie międzynarodowym. Jego pasją jest sport: piłka nożna, koszykówka, z którą miał zawodową styczność oraz boks - bierze udział w zawodach amatorskich.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - zainteresowania, pasje, marzenia

Grzegorz Bartoszek to energiczny i temperamentny chłopak, który kocha muzykę i taniec, od hip-hopu po taniec towarzyski. Mówi 120 słów na minutę. Umie rozmawiać z każdym i na każdy temat. Natura zwycięzcy nie pozwala mu składać broni dopóty, dopóki nie dopnie swego. Podejmując decyzje, kieruje się swoim dobrem innych, a nie opinią obcych ludzi.

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" - związki, ideał partnerki

Grzegorz Bartoszek do tej pory był w siedmiu związkach, od tych trwających miesiąc aż po relacje do sześć lat. Od dwóch lat jest na rynku randkujących singli. Jego ideał to wysoka, zadbana, wysportowana, zaradna i stanowcza dziewczyna. Nie lubi kobiet bez własnego zdania, których głównym celem jest spełnianie woli swojego faceta. Szuka partnerki zaradnej tak, jak on sam. 

Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise"
Grzegorz Bartoszek z "Hotelu Paradise" Źródło: TVN

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości