Grzegorz o związku Laury i Kaspra. "Mógł mi to powiedzieć jak mężczyzna mężczyźnie"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Reporter:
Aleksandra Głowińska
Grzegorz z "Hotelu Paradise" o związku Laury i Kacpra

Finalista 5. edycji "Hotelu Paradise" Grzegorz Bartoszek zdradził, jak zareagował na wieść o związku swojej programowej partnerki z innym uczestnikiem. W rozmowie z Aleksandra Głowińską z cozatydzien.tvn.pl opowiedział o kulisach sprawy.

Grzegorz Bartoszek był uczestnikiem 5. edycji "Hotelu Paradise". U boku Laury Tarkot dotarł do ścisłego finału. Niestety, decyzją uczestników na Ścieżce Lojalności stanęli Wiktoria Kozar oraz Sevag Formella i to oni zostali zwycięzcami 5. sezonu "Hotelu Paradise". Jak się okazuje po zakończeniu emisji programu Laura Tarkot związała się z innym uczestnikiem - Kasprem Nowakowskim. Całą sytuację Grzegorz skomentował w rozmowie z Aleksandrą Głowińską z cozatydzien.tvn.pl.

Grzegorz z "HP" o relacji z Laurą i jej związku z Kasprem

Grzegorz i Laura tworzyli parę przez większość czasu spędzonego w programie. Choć oboje deklarowali, że przede wszystkim łączy ich przyjaźń, z biegiem czasu można było zauważyć coraz większe zaangażowanie. Ostatecznie jednak relacja pozostała czysto przyjacielska, a Laura związała się z innym uczestnikiem. Co na to Grzegorz? Czy coś podejrzewał?

- Ja w programie w ogóle tego nie zauważyłem. Rozmawiałem też z innymi uczestnikami i oni też nie zauważyli, że aż tak zaiskrzyło. Jakbym wiedział i jakby oni mi powiedzieli, że chcieliby tworzyć miłosną parę… Chociaż, Laura mówiła, że nie chce w programie tworzyć miłosnej pary i może dlatego została przy mnie, bo wiedziała, że możemy sobie ufać i będziemy względem siebie lojalni, mimo przyjacielskiej relacji. Byłem zaskoczony. Gdyby powiedzieli mi, to jestem na tyle otwartą osobą, że zrozumiałbym to. Nawet gdybym miał zostać już bez tej pary, to bym zrozumiał to i nawet spakował się i wyjechał. Albo połączył z inną parą - skomentował całą sytuację Grzegorz.

Grzegorz zdradził, co by zrobił, gdyby Laura była z nim szczera i przyznała się do rodzącego się uczucia. Jeśli nie opuściłby programu, z pewnością zmieniłby parę. Kogo by wybrał?

- Mimo że Michał nawiązywał relację z Anitą i bardzo im kibicowałem, bo to są super osoby i można na nich liczyć, no to potem Michała nie było. I ja bym poszedł do Anity, kiedy były te kamyczki, a Kacper by wziął Laurę. No ale nie wiedziałem o tym. Może już tam by zbudowali relację miłosną - powiedział Grzegorz w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

Grzesiek z "HP" o Laurze i Kasprze
Grzesiek z "HP" o Laurze i Kasprze Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz z "HP" o rekacji na związek Laury i Kaspra

Laura i Kasper stworzyli parę dopiero po programie. Grzegorz odniósł się do szeroko komentowanej tzw. afery basenowej. Wzięli w niej udział Laura, Wiktoria, Sevag oraz Kasper. Po suto zakrapianej imprezie uczestnicy wskoczyli do basenu, by tam dać się uwieść panującej atmosferze. Grzegorz, choć był wówczas w parze z Laurą, nie uczestniczył w igraszkach. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl skomentował zajście.

- Ja byłem dla niej [Laury - przyp. aut.] koleżeńską formą relacji, a tutaj może stworzyć z Kacprem relację miłosną. Życzę im jak najlepiej. Tylko Kacper mógł mi to powiedzieć, walić prosto z mostu - jak mężczyzna mężczyźnie. A wyszło tak troszeczkę nieładnie z tą basenową aferą - stwierdził Grzegorz.

W jaki sposób Grzegorz dowiedział się o uczuciu, które połączyło jego kolegę oraz byłą programową partnerkę?

- Po programie jakoś tak wyszło [...]. Rozmawiałem z Laurą i tak po prostu się o tym dowiedziałem [...]. Laura mi powiedziała, ale też można to było zaobserwować. Bo ja widzę, co mam przed oczami i widzę, jak to wygląda [...]. Nie ciężko było się domyślić - podsumował Grzegorz.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości