Programy

Elizie z "HP" przekazano prywatną korespondencję. Nie mogła opanować łez

Programy

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise". Eliza wyjaśnia Karolinie sytuację z Klaudią

"Hotel Paradise" już wiele razy zaskoczył widzów. Klaudia El Dursi zaprosiła na prywatną rozmowę Elizę, która po chwili zalała się łzami. Wszystko przez list, który otrzymała od osoby spoza programu. Bała się przeczytać treść przy wszystkich uczestnikach. Co zawierała specjalna wiadomość?

Eliza Milewska była jedną z najmłodszych uczestniczek "Hotelu Paradise". Podczas nagrań obchodziła swoje 20. urodziny. Niestety, wśród uczestników zabrakło jej najlepszej przyjaciółki, która odpadła zaledwie kilka chwil przed tą ważną dla Elizy datą. List, który otrzymała, mógł wiele zmienić. 

"Hotel Paradise 5". Eliza dostała tajemniczy list

Wiktoria została wyeliminowana z programu przez Konrada. Kilka dni po tym smutnym wydarzeniu spotkała się z Klaudią El Dursi, by przeczytać wiadomości, które napisali do niej uczestnicy. Otrzymała także możliwość, by napisać do swojej programowej przyjaciółki list z okazji jej urodzin.

"Moja kochana niuniu. Chciałabym ci życzyć wszystkiego, co najlepsze z okazji twoich 20. urodzin. Oby wszystkie twoje najskrytsze marzenia się spełniły, a uśmiech zawsze pozostawał na twojej twarzy. Uwielbiam cię i cieszę się, że cię poznałam. Wiem, że będziemy przyjaciółkami na długi czas i nie mogę się doczekać wspomnień, które wspólnie stworzymy. Tak bardzo chciałbym być teraz z tobą i chociaż nie mogę to… ty wiesz. Mam nadzieję, że spędzasz super dzień, który zapamiętasz do końca życia. Nie daj się tam. Niedługo się widzimy. Kocham i tęsknię" - napisała w liście do Elizy Wiktoria. 

Klaudia El Dursi prosto z gorącej Panamy
Klaudia El Dursi prosto z gorącej Panamy Źródło: Dzień Dobry TVN

"Hotel Paradise 5" - listy do Wiktorii 

Wiktoria napisała list z życzeniami do Elizy i sama otrzymała aż trzy spersonalizowane wiadomości. Konrad, Jay i Eliza napisali kilka miłych słów i wytłumaczyli, z czego wynikały ich wybory i decyzje. Największe emocje wzbudziły słowa Konrada, który zaznaczył, że choć przeprasza, to Wiktoria powinna obwiniać Oliwię, przez którą ten stracił zaufanie do kobiet. Czy tłumaczenie okazało się skuteczne? 

Wiktoria przyznała, że czuje lekki żal, bo była zapewniana przez Konrada, że wybierze ją na Rajskim Rozdaniu. Ostatecznie jednak w swoim stylu i z uśmiechem na ustach przyznała, że traktuje "Hotel Paradise" jak przygodę życia i nie chce się zamartwiać tym, co już się wydarzyło. Czy zobaczymy jeszcze Wiktorię wśród uczestników programu? O tym dowiemy się zapewne niedługo.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości