Eliza skomentowała pierwsze zbliżenie w "HP". Wsparła Dominikę czy Oliwię?

"Hotel Paradise" - Eliza
Eliza z "Hotelu Paradise" uważa, że powinna być pośród zagrożonych uczestników?
Źródło: Player.pl
Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" zabrali głos w sprawie zbliżenia Oliwii i Kuby, które szerokim echem odbiło się w mediach. Eliza Milewska, solidaryzując się z Dominiką, jedną z najlepszych programowych koleżanek, zdecydowała się na komentarz i nie przebierała w słowach. "Dla mnie takie coś jest niedopuszczalne”.

Od minionego podwójnego Rajskiego Rozdania minęło kilka dni. Mimo to w mediach społecznościowych coraz więcej uczestników programu wypowiada się na temat uchwyconych przez kamery upojnych chwil Oliwii i Kuby. To pierwsza taka sytuacja 5. edycji "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 5". Eliza o zbliżeniu Oliwii i Kuby

Za pośrednictwem Instagrama Eliza Milewska zdecydowała, że odpowie na kilka wybranych pytań, zadanych przez obserwatorów. Wśród nich pojawiła się prośba o opinię związaną z zachowaniem Oliwii i Kuby. Eliza nie zamierzała oszczędzać znajomych z programu.

"Dla mnie takie coś jest niedopuszczalne. Nigdy bym osobiście nikogo tak nie potraktowała. W samym seksie nie ma oczywiście nic złego, natomiast w tym, jak została potraktowana Doma i to w takim krótkim odstępie czasowym… no coment" - napisała Eliza w Instastories, odpowiadając na pytanie internautów. 

K El Dursi - Czy ma z kims kontakt_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Hotel Paradise 5". Co łączy Oliwię i Kubę?

Zbliżenie Oliwii i Kuby wywołało ogrom emocji ze względu na moment, w którym zdecydowali się zacieśnić swoje więzi. Do intymnej sytuacji doszło zaledwie kilka godzin po tym, gdy Dominika opuściła program i przekazała Kubie w romantycznym geście wisiorek, pamiątkę po tacie. Oliwia ze względu na ogrom negatywnych wiadomości wyłączyła nawet możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych. 

"Od początku, gdy weszłam do hotelu, miałam tylko go w głowie. Niestety nasze drogi musiały się rozejść na siłę, jak każdy wie, a jak nie to przypomnę, że zostaliśmy rozbici. Wtedy też doszło do mnie, że to nie jest sielanka, tylko gra. Chcesz, to walcz. Wybierz czy jesteś lwem, czy owcą. A to już w Twoich rękach pozostanie jak dalej się ta gra potoczy, jaka strategię wybierzesz. Widocznie tak musiało być. Mieliśmy kłótnie i to sporo kłótni, ale to one pokazały, że nam nadal w jakimś stopniu zależy na sobie. Że coś nas ciągnie. Czas pokazał, co los miał dla nas zaplanowane. Niczego nie żałuję. Wszystko jest zapisane w gwiazdach. Zawsze coś dzieje się po coś" - napisała w poście na Instagramie. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości