Dominika dostała listy od Kuby i Oliwii. "Wiem, że się spotkamy, czekam na ten moment"

Dominika z "Hotelu Paradise" o metamorfozie
Dominika z "Hotelu Paradise" o metamorfozie
Źródło: Archiwum Prywatne Dominiki Stosio
Emocje związane z ostatnimi wydarzeniami w "Hotelu Paradise" jeszcze nie opadły, a już pojawiają się kolejne. Dominika, wychodząc z hotelu, otrzymała list od Kuby i Oliwii. Ich treść z biegiem czasu całkowicie zmieniła wydźwięk. "Jak moja mama albo babcia to zobaczą, to go pokochają, że tak o mnie dbał".

Po Rajskim Rozdaniu każdy uczestnik, który opuszcza "Hotel Paradise", otrzymuje od kilku pozostałych mieszkańców willi specjalny, dedykowany list. Ich treść można podpatrzeć w serwisie Player.pl w specjalnej zakładce - Listy z Raju. Dominika w swojej tajemniczej kopercie otrzymała korespondencję od Mariki, Oliwii i Kuby. "Jesteś dla mnie jak starsza siostra" - napisała Oliwia.

"Poczta z raju" - Dominika dostała list od Oliwii

Dominika czytając list od Oliwii, miała łzy w oczach. Obie uczestniczki zadeklarowały bowiem, że traktują się jak siostry, mimo początków swojej znajomości.

"Droga Dominiko. Niestety nasze początki nie były kolorowe. Chciałam Cię poznać bliżej, bo czuję Twoją dobroć oraz przyciągało mnie to, że także jesteś tancerką. Jesteś dla mnie jak starsza siostra mimo krótkiego czasu, który tu spędziłyśmy. Bardzo dobrze wspominam każdą chwilę spędzoną z Tobą, te przykre oraz te szczęśliwe. Czekam na Ciebie aż się zobaczymy. Buziaki" - napisała Oliwia. 

Dominika przyznała, że od razu spodobał się jej Kuba i rozbiła tę parę, nie patrząc na Oliwię, tylko siebie. Powiedziała jednak, że z biegiem czasu zauważyła ich podobieństwa oraz to, że doskonale się rozumieją. Stwierdziła, że ich znajomość z pewnością przetrwa także po programie i będą długo ze sobą utrzymywać przyjacielskie relacje.  

K El Dursi już bez _ucha_ (1)
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Poczta z raju" - Dominika dostała list od Kuby

Oprócz Mariki i Oliwii list Dominice przekazał także Kuba. Ku zdziwieniu wszystkich przyznał w nim, że on również traktował ją inaczej niż programową, przelotną znajomość. 

"Po Twojej lekcji twerkowania zaraziłaś cały hotel energią i pasją. Wybierając mnie po liście, po pierwszej spędzonej nocy i po randce wiedziałem, że będziemy mieć niesamowity kontakt. To przerodziło się w niesamowitą relację, z której jestem niesamowicie szczęśliwy. Wiem, że spotkamy się po powrocie, dlatego czekam na ten moment" - napisał. 

Dominika także zdecydowała się na wylewność i opowiedziała, jak ich relacja wyglądała z jej perspektywy.

"Najbardziej boli mnie to, że mieliśmy tak mało czasu, ale cieszę się, że go poznałam. Mimo burzliwej momentami relacji. To jest totalnie nie mój typ faceta, ale coś mnie ciągnęło do niego. Chyba ten uśmiech i to, że patrzył mi tak głęboko w oczy, że nieraz odpuszczałam i prosiłam go, żeby przestał. Mimo że nie wiedziałam, czy on tak samo zwraca na mnie uwagę po moim wejściu, to poszłam na żywioł. (...) Miło mi zawsze było, gdy jedliśmy i on mi zawsze powtarzał 'jedz, jedz', bo ja mało jadłam a  wszystko, co zostawiałam, oddawałam mu, bo wiedziałam, że on chce dużo jeść. Jak moja mama albo babcia to zobaczą, to go pokochają, że tak o mnie dbał" - powiedziała wzruszona Dominika.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum Prywatne Dominiki Stosio

podziel się:

Pozostałe wiadomości