Bonusy z Raju. Jay i Eliza weszli do szafy. Tylko tam dało się schować przed kamerami?

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise". Eliza i Jay

Minione dni w "Hotelu Paradise" przyniosły wiele emocji. Nagłe eliminacje i uniesienia intymne spowodowały, że między uczestnikami coraz bardziej widoczne stają się podziały i pretensje. Jay i Eliza znaleźli jednak sposób jak poradzić sobie z napięciem i emocjami tak, by nie przyłapały ich kamery. Do czego doszło w panamskiej szafie?

Zaledwie 23 odcinki dzielą nas od finału "Hotelu Paradise". Relacje między uczestnikami zmieniają się jak w kalejdoskopie. Panowie coraz częściej narzekają na rosnące napięcie seksualne, a rozmowy między paniami systematycznie kończą się konfliktami. Jak poradziła sobie z tym najbardziej wybuchowa para 5. sezonu? 

"Hotel Paradise 5". Do czego doszło w szafie między Jayem i Elizą?

We fragmencie programu, który nie został wyemitowany w telewizji, pokazano spotkanie Jaya i Elizy, jakiego jeszcze nie było. Para wspólnie wybrała się do willi, by przynieść kilka akcesoriów. To właśnie tam podczas krótkiej wymiany zdań zaczęli się przytulać i całować w czoło, szyję i policzki. Jay wyraźnie zainteresowany kontynuowaniem relacji po programie dopytywał Elizy, czy ich znajomość ma szansę przetrwać.

"A czemu nie? Nie chcę, żeby to się zepsuło" - powiedziała Eliza. 

To właśnie te słowa spowodowały, że Jay postanowił zaproponować wycieczkę do szafy. Jak szybko się okazało, co było w szafie - zostaje w szafie. Uczestnik programu zapewnił jednak, że byli daleko od sytuacji intymnej i zdecydowali się na czułości, które już niejednokrotnie wymieniali wcześniej na oczach widzów.

Pierwsze miłosne uniesienie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło widzów
Pierwsze miłosne uniesienie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło widzów "Hotel Paradise" wraz z nowym odcinkiem odsłonił kolejne, wielkie tajemnice uczestników. wyemitowano pierwsze intymne uniesienie uczestników, których nikt o to nie podejrzewał.

"Hotel Paradise 5" - zbliżenia między uczestnikami

Choć Dominiki nie ma w panamskiej willi od dawna, kurz po pamiętnej nocy eliminacji jeszcze nie opadł. Kuba i Oliwia zaczynają coraz bliższą relację, jednak gdy pojawiła się okazja, uczestnik zadeklarował, że nie jest pewny tego, co ich czeka. Prawdopodobnie jesteśmy też świadkami pierwszej poważnej relacji w wykonaniu Michała. 

Decyzją Kuby, Michał tworzy parę z Anitą i oboje cieszą się, że dostali wspólną szansę. Choć dla nich to sympatyczna wizja, Eliza i Wiktoria stracą w Michale oparcie i deskę ratunkową na nieprzewidywalne Rajskie Rozdania. Jak potoczą się dalsze losy uczestników "Hotelu Paradise"? Nowe odcinki możecie oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości