Oliwia powiedziała koleżankom o seksie z Kubą. Reakcja Wiktorii? "Jesteś f*ckboy"

"Hotel Paradise". Oliwia powiedziała koleżankom o seksie z Kubą
"Hotel Paradise". Oliwia powiedziała koleżankom o seksie z Kubą
Źródło: player.pl
Oliwia pełna entuzjazmu wyjawiła koleżankom z "Hotelu Paradise", co robiła z Kubą w nocy. Reakcja Elizy i Wiktorii raczej rozbiegła się z jej oczekiwaniami. Może nie ta oficjalna, ale ta, którą widzieli i słyszeli widzowie... Poza tym były randki, zazdrość Elizy i... Co jeszcze działo się w programie?

Po gorącej nocy w "Hotelu Paradise" przyszedł czas na równie gorący poranek. Wszystko za sprawą kopert, w których — niemal jak w gwiazdach — były zapisane randki. Okazało się, że szczęśliwcami są zwycięzcy quizu, czyli Jay i Wiktoria, co ewidentnie nie spodobało się Elizie oraz Kuba, który został wytypowany przez nową uczestniczkę, która przyglądała się z ukrycia jego poczynaniom podczas zadania.

Oliwia była zaskoczona i ciekawa, z kim jej partner pójdzie na randkę. Eliza z kolei była po prostu wściekła, że jej partner idzie na randkę z inną. Ale kto by się nie zezłościł... Szczególnie że oni jako jedyna para wciąż nie mieli okazji, by wspólnie opuścić hotel i podziwiać rajską Panamę. Może opuścić hotel to nie jest do końca celne określenie ich marzeń, ale... wiecie, o co chodzi.

"Zajebiście. W ch*j. Po ch*ju" - powiedziała Eliza w stronę Jaya, który starał się jej wytłumaczyć, że mogło być gorzej.

To początek ich końca? Hejterzy mieliby powód do triumfu...

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

"Hotel Paradise". Pierwsze problemy w raju 

Eliza i Jay są najmocniejszą parą w "Hotelu Paradise". Ich uczucie rozkwita na ekranie, ale — jak się okazuje — eskalują nie tylko pozytywne emocje. Elizie ostatnio trudno się porozumieć z Jayem. W grę wchodzi zazdrość, kolejne rozdzielenie. Trudno za tym wszystkim nadążyć. 

Tuż przed randką Jaya i Wiktorii, Eliza popalała papierosa w miejscu do tego przeznaczonym. On w tym czasie krzątał się po kuchni. Kiedy nadszedł czas opuszczenia hotelu Paradise i udania się do miejsca docelowego, Eliza odstawiła szybką scenę zazdrości, żeby Jayowi nawet przez myśl nie przeszło, żeby za dobrze bawić się z jej przyjaciółką.

"Zajebiście, że się żegnasz" - rzuciła na odchodne.

"Ja mam biegać za tobą? Byłem w kuchni" - odpowiedział Jay, narażając swoje życie.

K EL Durs- w Co w nowym Hotelu Paradise_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Wiktoria nie ukrywała, że po tej wymianie uprzejmości, boi się wrócić do hotelu. Nie dziwimy się. Też boimy się gniewu Elizy, chociaż teoretycznie chroni nas ekran telewizora. Ale wszyscy pamiętamy "The Ring" i wiemy, co tam się działo...

"Hotel Paradise". Randki, randeczki, randunie

Jay i Wiktoria wypłynęli na szerokie wody kajakami i przez cały czas obawiali się spotkania z krokodylem. Ostatecznie groźny zwierz chyba ucinał sobie w tym czasie drzemkę, bo udało im się dotrzeć cało do brzegu, na którym Wiktoria przeżyła swój pierwszy raz. I to wszystko dzięki Jayowi, który pokazał jej, jak otwierać szampana. Hotel Paradise bawi i uczy. I fajnie.

Randka Kuby i nowej uczestniczki — Anity, zaczęła się od delikatnej wpadki. Miało być romantyczne nurkowanie w maskach, ale coś z tymi maskami poszło nie tak. Woda wlewała im się do nosa, Kuba bał się, że utonie, więc ostatecznie postawili na leniwy dryf na falach. I co ciekawe — Anita wpadła Kubie w oko. Ale chyba nikt nie jest zdziwiony.

"Hotel Paradise". Oliwia opowiedziała koleżankom o nocy z Kubą

Oliwię rozpierała radość. Nie mogła utrzymać języka za zębami i marzyła, by pochwalić się koleżankom, choć nie do końca była przekonana, czy dobrze robi i czy — druga zaangażowana w to osoba — życzy sobie, by ten sekret wyszedł na światło dzienne.

Ostatecznie jednak chęć poinformowania świata o swoim szczęściu wygrała. Przy stole powiedziała dziewczynom, że "chodzi o coś, o czym nie może powiedzieć". Dociekliwe koleżanki wyciągnęły z Oliwii, że ta poszła z Kubą na całość. Na potwierdzenie otrzymały wymowne mrugnięcie. To nie spodobało się Kubie, który upewniał się przy barze, czy dziewczyna się nie wygadała.

A Oliwia się wygadała i jej koleżanki, które zostały poproszone o zachowanie tego dla siebie, też. I tym sposobem dowiedział się na przykład Jay.

"Oliwka się przespała z Kubą wczoraj" - powiedziała Eliza. Dyskretnie.

"Chyba żartujesz" - nie dowierzał Jay.

"Nie" - odpowiedziała Eliza. "One z Domą były tutaj najlepszymi koleżankami. Miały najlepszy kontakt, a ona po jej wyjściu przespała się z jej parą, z osobą, z którą Dominika chciała rozwijać relacje po programie" - relacjonowała.

Potem do kamery mówiła jeszcze bardziej wprost.

"Bardzo się zawiodłam na Oliwce, nie robi się takich rzeczy" - powiedziała.

Zresztą, dziewczyny, kiedy dowiedziały się o tej sytuacji, przy Oliwce zachowały pozory. Chichotały radośnie i nic nie wskazywało na to, co stanie się potem. Ale po kolei.

"Hotel Paradise". Kuba chce być w parze z Wiktorią?

"Powiedz mi, czy my się sparujemy?" - zapytał Kuba Wiktorię na Gdybalni.

"A czemu chcesz się ze mną sparować, skoro masz taką fajną relację?" - odpowiedziała Wiki, pytając go pośrednio o wydarzenia minionej nocy.

"A jaką mam relację? My nie mamy żadnej relacji" - odpowiedział Kuba, który chyba nie spodziewał się tego, co za chwilę nastąpi.

Wiktoria, która bardzo polubiła Dominikę, dała Kubie znać, że to nie jest w porządku wobec niej. A Kuba przyznał, że nie najlepiej czuje się z tym, co się wydarzyło i nazwała go "f*ckboyem".

I wtedy przyszedł list.

"Hotel Paradise". Kuba chciał stworzyć parę z nową uczestniczką. Bije jakiś rekord?

Kuba był najczęściej wybierany na randki. I najczęściej zmieniał pary. I zawsze towarzyszył temu jakiś zgrzyt. Teraz w liście napisano, że to on ma wybrać partnera dla nowej uczestniczki. I choć chwilę wcześniej rozważał bycie w parze z Wiktorią, a noc wcześniej zbliżył się z Oliwią, brał pod uwagę, że to on może dzielić z nią sypialnie.

Ostatecznie jednak "odstąpił" Anitę Michałowi. A oni? Ewidentnie mają się ku sobie.

Wieczorna impreza w afrykańskim stylu tylko to potwierdziła. A co wydarzy się w kolejnym odcinku? Oglądajcie "Hotel Paradise" w TVN7 lub na player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości