Niespodziewana eliminacja w "HP". Jak wpłynie na losy uczestników?

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise 5"

Powiedzieć, że w "Hotelu Paradise" dzieje się niespodziewane to jak nie powiedzieć nic. Zdziwione miny uczestników na długo zapiszą się w historii programu. Zadanie indywidualne, które wyłoniło jednego zwycięzcę, spowodowało, że prawdopodobnie jedyna szczerze zauroczona mieszkanka panamskiej willi musiała opuścić telewizyjny raj.

Uczestnicy programu połączeni linkami z wybranymi przez siebie osobami w końcu odzyskali upragnioną wolność. Jay nie ukrywał, że nie mógł doczekać się już tej chwili, bo przytłaczała go ilość bodźców, rozmów i czasu spędzanego z innymi. Jego szczęście nie trwało jednak długo. Klaudia El Dursi zaprosiła wszystkich na specjalne zadanie indywidualne. 

"Hotel Paradise 5" - Szansa od raju i Rajska Wyrocznia

Mieszkańcy panamskiej willi w zadaniu indywidualnym musieli wykazać się dużą zwinnością. Używając wyłącznie stóp mieli umieścić małe patyki w drewnianych bloczkach. Najszybszy był Kuba, jednak jak się okazało - nie chciał być laureatem. Otrzymał przywilej, jakiego do tej pory w historii "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Został zwolniony z obowiązku udziału w Rajskim Rozdaniu. Ten obrót spraw jednocześnie otworzył drzwi Laurze, która otrzymała Szansę od Raju, ale zamknął Dominice, która musi utrzymać się w programie bez pomocy Kuby. 

Dominika wyraźnie zasmucona, zdała sobie sprawę, jak niestabilna jest jej pozycja w programie. Od początku deklarowała, że parę chce tworzyć tylko z Kubą, więc jedyną możliwością wydaje się Michał, na którego chrapkę ma Laura. Ta jednak lada chwila otrzyma Szansę od raju i jeśli znajdzie się w niej immunitet, prawdopodobnie skaże Dominikę na opuszczenie hotelu. Rajska wyrocznia potwierdziła ten scenariusz. Laura na najbliższym rozdaniu może czuć się całkowicie bezpieczna. 

"Hotel Paradise" - nowe sojusze, pakty i podstępy
"Hotel Paradise" - nowe sojusze, pakty i podstępy "Hotel Paradise 5". Rajska wyrocznia odkryła największy sekret? Tuż przed Rajskim Rozdaniem wszystko się odmieni

"Hotel Paradise 5" - Rajskie Rozdanie

Kuba, by pomóc Dominice, dostał możliwość zorganizowania wybranym uczestnikom prywatnych spotkań na plaży. Próbował wpłynąć na Michała i Sevaga, by wspólnie pomogli mu uratować Dominikę, nawet kosztem Oliwii. Laura zwróciła uwagę na te sojusze i uznała, że czas zawalczyć o siebie i swoją sympatię, którą niezmiennie upatruje w Michale. 

Podczas Rajskiego Rozdania napięcie i zdenerwowanie sięgały zenitu. Laura z immunitetem podchodzi do Michała, Oliwia do Konrada, Marika do Grzegorza a Wiktoria i Dominika do Sevaga. Tym samym, z bólem serca, Sevag eliminuje Dominikę.

"Masz 15 minut, by się spakować i opuścić Hotel Paradise" - wypowiedziała Klaudia El Dursi.

I gdy uczestnicy poczuli malejące napięcie, dodała, że to jeszcze nie koniec wielkich emocji na ten dzień. Co czeka mieszkańców panamskiej willi na chwilę po Rajskim Rozdaniu? Czy ktoś jeszcze pożegna się z programem? Na te wieści musimy poczekać jeszcze jeden dzień.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości