Konflikty w "HP" przybierają na sile? Eliza jasno powiedziała, co sądzi o Marice

Autor:
Dagmara
Olszewska
Dominika, Marika, "Hotel Paradise 5"

"Hotel Paradise" nieustannie zaskakuje widzów. W materiałach nieemitowanych w telewizji pojawiły się wątki, które znacząco mogły zmienić przebieg programu. Eliza przy wszystkich wyznała co naprawdę myśli o Marice. To będzie początek nowej, programowej bitwy?

Eliza Milewska to jedna z najmłodszych uczestniczek "Hotelu Paradise". Mimo to od samego początku wzbudza wiele emocji i często jest prowodyrem kłótni wśród mieszkańców panamskiej willi. Podczas minionej Puszki Pandory nie przebierała w słowach i jasno wyraziła, co sądzi o powrocie Mariki. 

"Hotel Paradise 5". Konflikt Elizy i Mariki

Marika niedawno ponownie zamieszkała razem z uczestnikami "Hotelu Paradise". Wcześniej została wyrzucona z programu decyzją Jaya i Elizy, którzy zostali wybrani na najbardziej i najmniej zaufanych mieszkańców willi w Panamie. Podczas Puszki Pandory musiało więc paść pytanie, jak Eliza zareagowała na jej powrót i plany namieszania. Bezpośrednia odpowiedź zaskoczyła niemal wszystkich.

"W sumie na początku byłam zmieszana, bo Twoje wyjście było trochę zależne ode mnie i mojego głosu, ale od razu sobie pomyślałam, że każdy popełnia błędy. Ja też zrobiłam dużo błędów i myślę, że każdy ma prawo dostać jakąś szansę. Teraz myślę, że jestem pozytywnie nastawiona do Mery, żeby było między nami okej. Wiadomo, nie z każdym trzeba się kochać, ale ważne, żeby się tolerować i się dogadywać" - powiedziała Eliza, wyraźnie zmieniając nastawienie do Mariki.

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość? Blondino z "Hotelu Paradise" opowiedział szczerze o miłosnej historii, która wydarzyła się na planie jego teledysku.

"Hotel Paradise 5". Co wydarzyło się w materiałach nieemitowanych w telewizji?

Najnowsza 5. edycja "Hotelu Paradise" z pewnością zostanie zapamiętana jako pełna oryginalnych przemyśleń. Dowiedzieliśmy się, że według Elizy nietoperze to ptaki, a ptaki to ssaki. Teraz czas na nową zagwostkę — czy masło robi się z jajek? Oliwia i Wiktoria postanowiły zrobić sobie coś do jedzenia, jednak miały wątpliwości dotyczące masła, a dokładniej — jego intensywnego, żółtego koloru. Oliwia stwierdziła, że to z pewnością kwestia żółtek, które w Panamie mają niepowtarzalny kolor.

Konsternacja Wiktorii sprawiła jednak, że zaczęły się zastanawiać, czy aby na pewno do produkcji masła używa się jajek. Po chwili stwierdziła niepewnie, że chyba jednak kluczowym składnikiem jest mleko i skrzętnie zmieniła temat, wracając do smażenia. To jednak niejedyna kuchenne przygoda, która została uwieczniona przez kamery. Podczas popołudniowego głodu Kuba, Sevag, Dominika i Marika zrobili przy tosterze pokaz umiejętności twerkowania. Zachwyt panów z pewnością wybrzmiewał tego wieczoru jeszcze bardzo długo. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości