Niespodziewany powrót dwóch uczestniczek. Reakcja Kaspra zaskoczyła widzów

"Hotel Paradise". Kto wrócił do hotelu?
"Hotel Paradise". Kto wrócił do hotelu?
Źródło: player.pl
W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" do programu powróciły dwie uczestniczki. Zanim jednak do tego doszło, pozostali musieli rozwiązać naprawdę trudną zagadkę. Jak im poszło? Tego dowiecie się z naszej relacji.

Po odejściu Konrada i Anity humory w hotelu były różne. Dziewczyny odetchnęły z ulgą, jednak żałowały odpadnięcia Anity. Kuba z Dominiką nadal prowadzili poważne rozmowy, jednak chłopak już zdecydował, że to z Oliwią chciałby kontynuować swoją przygodę w programie.

"Hotel Paradise". Kasper chciałby wyrzucić Marikę z hotelu

Kasper w rozmowie z Dominiką wyznał, że chciałby wyrzucić z programu Marikę, ponieważ według niego wprowadza za dużo chaosu. Dodał, że już od początku wyczuł, że Marika jest toksyczna, ale teraz widzi to bardziej.

Na drugi dzień urodziny świętował Grzegorz. Uczestnicy zebrali się i rano po przebudzeniu zaśpiewali mu "sto lat" i złożyli życzenia. Uczestnik był miło zaskoczony. Marika z Laurą zdecydowały się zrobić solenizantowi małą niespodziankę ringową.

Zanim jednak do tego doszło, widzowie dowiedzieli się, że do hotelu wracają dwie uczestniczki. Okazało się, że wszyscy muszą rozwiązać zagadkę, aby znaleźć skarb. To właśnie powracające uczestniczki miały nim być. Rozgrywka zaczęła się od znalezienia 10 woreczków ukrytych w hotelu. Z tym zadaniem uczestnikom poszło opornie, jednak po wyczerpujących poszukiwaniach w końcu mogli ułożyć hasło zagadki.

Wszyscy udali się nad rzekę, gdzie mieszka krokodyl — Carlos i tam wyciągnęli z wody list z kolejną częścią układanki. Była nią mapa, jednak bez jednego fragmentu. Okazało się, że w ruinach, które znajdowały się nieopodal, uczestnicy znaleźli brakującą część mapy i udali się do ruin zamku.

Tam po ułożeniu dużych puzzli, znaleźli woreczek z kluczykiem i dostali informację, że muszą znaleźć telefon, aby otrzymać kolejne wskazówki. W końcu uczestnicy znaleźli aparat, jednak musieli odgadnąć czterocyfrowe hasło, aby jednak to zrobić, musieli wykazać się widzą z historii i matematyki.

Zobacz wideo:

HP_SE05_ODC46_RR_TVN7 EMISJA_Domi
"Hotel Paradise 5". Rozmowa Dominiki i Kuby
Dominika powróciła do "Hotelu Paradise". Czy ma jeszcze szanse na związek z Kubą? Zobacz wideo

"Hotel Paradise". Klaudia i Wiktoria wracają do hotelu

Po drugiej stronie telefonu była Klaudia El Dursi, która zadała uczestnikom ostatnią zagadkę. Z tym poszło im bardzo łatwo i szybko odszyfrowali, że muszą udać się do hotelu. Tam w szafie zamknięte były Karolina i Wiktoria.

Kasper nie krył swojego zaskoczenia, jednak niekoniecznie było ono pozytywne. Karolina od początku dawała znać, że chciałaby wrócić do Kaspra, jednak ten nie wydawał się zadowolony. Eliza szybko opowiedziała Karolinie, co działo się w hotelu po jej odpadnięciu, wspomniała również o sytuacji z Kubą i Oliwią.

Jak się okazuje, dopiero w kolejnym odcinku zobaczymy zmagania panów w ringu przygotowanym z okazji urodzin Grzegorza.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości