Blanka Lipińska ma dosyć pytań o Barona. Ostro zareagowała u Kuby Wojewódzkiego

Blanka Lipińska ma dosyć pytań o Barona. Ostra reakcja celebrytki
Blanka Lipińska ma dosyć pytań o Barona. Ostra reakcja celebrytki
Źródło: MWMEDIA
Choć Blanka Lipińska rozstała się z Aleksandrem Baronem prawie dwa lata temu, ich związek wciąż budzi ciekawość. Autorka popularnego erotyku przyznała, że ma dosyć pytań o byłego partnera. Zwróciła uwagę na Sandrę Kubicką.

Blanka Lipińska jest aktualnie jedną z najpopularniejszych autorek w Polsce. Erotyczna trylogia opisująca losy Laury i Massima przypadła do gustu wielu kobietom. Powieści uznane za polską odpowiedź na bestseller "50 twarzy Greya" biją rekordy popularności. Blanka Lipińska wystąpiła niedawno w show Kuby Wojewódzkiego. W trakcie rozmowy prowadzący zapytał ją o związek z członkiem grupy "Afromental" Aleksandrem Baronem. Odpowiedź celebrytki była dosadna - ma tego dosyć.

Blanka Lipińska o związku z Baronem

Mimo że związek Blanki Lipińskiej i Barona nie trwał długo, swego czasu uchodzili za jedną z najbardziej medialnych par polskiego show-biznesu. To też głośne rozstanie nie mogło przejść bez echa. W mediach krążyły plotki na temat powodów rozstania celebrytki i muzyka, jednak żadna z nich nie została potwierdzona. Po prawie dwóch latach od rozstania Blanka Lipińska wciąż otrzymuje wiele pytań, które dotyczą jej 8-miesięcznej relacji z Baronem. Tak w rozmowie z serwisem pudelek.pl celebrytka skomentowała doniesienia o rzekomych problemach, z którymi borykała się po rozstaniu:

"Ja czuję, że ta relacja była gigantyczną lekcją dla mnie, która mnie bardzo dużo nauczyła i ja jestem bardzo wdzięczna za tę lekcję. Nie postrzegam już relacji na zasadzie porażek albo krzywdzenia, tylko lekcji, która musiała się odbyć w danym czasie, to mnie bardzo dużo nauczyło. Nie wiem, czy to akurat kwestia tego, że to był Baron, czy gdyby to był Zdzisiek Kowalski, to by było tak samo. Natomiast jestem mądrzejsza" - powiedziała Blanka Lipińska.

Roma Gąsiorowska o Off Camera 2022
Roma Gąsiorowska o Off Camera 2022
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Blanka Lipińska zareagowała na kolejne pytanie o Barona

Celebrytka wystąpiła w show Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz zapytał ją o związek z Aleksandrem Baronem. Blanka Lipińska zareagowała dosyć ostro. Odbiła pytanie, mówiąc:

"Możemy też porozmawiać o twoich byłych dziewczynach. Okazuje się, że z paroma się znam i teraz się zastanów, czy chcesz iść w tę stronę".

Kuba Wojewódzki zdawał się nie przejmować słowami swojej gościni i dopytywał o okoliczności poznania się pary. Blanka Lipińska potwierdziła, że wypatrzyła Aleksandra Barona w telewizji i dzięki pomocy przyjaciółki - Natalii Siwiec - udało im się spotkać. Celebrytka dodała, że ma dosyć pytań o byłego partnera.

"Wiesz, że ja miałam też innych chłopaków? Nie tylko Alek Baron jest na świecie, to jest już takie nużące, że wszyscy pytają o niego, a to było 1,5 roku temu. Teraz u jego boku jest przecież inna kobieta i nikt nie zastanawia się nad tym, że jej może być przykro" - powiedziała, mając na myśli aktualną dziewczynę gitarzysty - Sandrę Kubicką.

Blanka Lipińska przyznała, że gdy była w związku z członkiem zespołu "Afromental" wielokrotnie była pytana o Julię Wieniawę.

"Mnie było przykro, jak w kółko słuchałam o Julii Wieniawie" - dodała.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości