"Hotel Paradise 5" z nową piosenką przewodnią. Jak poradziła sobie Nana?

Natalia "Nana" Majos
Natalia "Nana" Majos wykonuje utwór przewodni dla 5 edycji "Hotelu Paradise"
Źródło: MWMEDIA
Nana, czyli Natalia Majos - finalistka 4. edycji "Hotelu Paradise" wykonuje utwór przewodni nowej edycji programu. Piosenka "Ty i Ja" jest już dostępna w serwisie youtube.com. Pobije rekordy popularności?

Natalia Majos swoją przyszłość wiąże z branżą artystyczną. Uczęszczała do szkoły musicalowej i świetnie odnajduje się na scenie. Dotychczas występowała, prezentując swój wokal, taniec oraz zdolności aktorskie. Nowa piosenka w stylistyce pop dance, ma przywołać wakacyjną atmosferę, wprowadzić w radosny klimat i nastroić widzów na najnowszy sezon show.

Nowa piosenka przewodnia "Hotel Paradise 5" 

Teledysk do najnowszej piosenki przewodniej był realizowany w Panamie. To właśnie tam rozgrywa się akcja 5. sezonu "Hotelu Paradise". W klipie oprócz wokalistki pojawi się także jej programowy i życiowy partner - Łukasz Hryniewicki. Według doniesień prasowych to właśnie ich miłość i uczucie ma stanowić motyw przewodni teledysku. 

"Bardzo chciałam zaśpiewać kolejną piosenkę przewodnią do programu. I gdy zaproszono mnie na casting, nie posiadałam się ze szczęścia. W studiu podczas nagrań z profesjonalnymi muzykami, czułam się bardzo wyróżniona. Dałam z siebie wszystko, bo czuję, że to może być dla mnie duża szansa na rozwój mojej kariery. A potem zdjęcia w Panamie były jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w moim życiu. I mimo że już brałam udział w nagraniach klipów i reklam, to nigdy nie pracowałam w tak pięknym i zapierającym dech w piersiach miejscu.  Czułam się jak ryba w wodzie. To jest to, co chciałabym w życiu robić" – powiedziała Nana.

K EL Durs- w Co w nowym Hotelu Paradise_
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

"Ty i ja" - Nana w piosence przewodniej "Hotel Paradise 5"

"Jestem bardzo wdzięczna produkcji, że Łukasz mógł mi towarzyszyć w klipie. Na pewno czułam się o wiele pewniej. On zawsze daje mi powera. Poczucie, że ma się wsparcie bliskiej osoby w tak ważnych momentach, jeszcze bardziej mnie motywuje. Mogę także nadać mu miano super asystenta, bo nie tylko wystąpił w klipie, ale też na planie dbał o mnie, prasował stylizacje i nagrywał relacje na social media. Ten czas będę jeszcze długo wspominać z wielkim sentymentem"– powiedziała Nana podczas kręcenia teledysku. 

Nana i Łukasz, finaliści 4 edycji "Hotelu Paradise"
Natalia "Nana" Majos wykonuje utwór przewodni "Hotel Paradise 5"
Nana i Łukasz, finaliści 4 edycji "Hotelu Paradise"
Źródło: MWMEDIA

Piosenka "Ty i ja" będzie trzecim utworem promującym "Hotel Paradise" wykonywanym przez byłego uczestnika show.  W poprzednich sezonach zaśpiewały Sonia Szklanowska, finalistka drugiej edycji oraz Bogusia Bibi Brzezińska, finalistka trzeciego sezonu w duecie z Kamilem Bijosiem. Piosenka i teledysk "Ty i ja" są już dostępne w serwisie youtube.com. 

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości