"Hotel Paradise". Ola ma siostrę bliźniaczkę. Fani: "Kopiuj, wklej"

"Hotel Paradise". Ola Saków ma siostrę bliźniaczkę
"Hotel Paradise". Ola Saków ma siostrę bliźniaczkę
Źródło: instagram.com/hotelparadise.tvn7
Ola z "Hotelu Paradise" już po pierwszych odcinkach stała się ulubienicą widzów. Teraz okazało się, że ma siostrę bliźniaczkę! Fani są pod wrażeniem podobieństwa. "Jak dwie krople wody" - piszą w komentarzach. Zobaczcie sami.

Aleksandra Saków zaraża optymizmem. To za to pokochali ją widzowie "Hotelu Paradise". Teraz okazuje się, że wulkany pozytywnej energii są dwa, bo Ola... ma siostrę bliźniaczkę! 

"Hotel Paradise". Ola ma siostrę bliźniaczkę. Podobne? 

Obok Oli z "Hotelu Paradise" trudno przejść obojętnie. W zasadzie — to niemożliwe. Długowłosa brunetka nie boi się ciężkiej pracy, wyróżnia samodzielnością, a kroku dotrzymać jej może tylko ktoś, kto tak samo jak ona zaraża uśmiechem i optymizmem. Być może dlatego do tej pory nie poznała tego jedynego, bo mężczyzna, który skradnie jej serce, musi być naprawdę wyjątkowy...

Ola jest konkretna, ciekawa świata i sama o sobie myśli, że jest "kontrowersyjna". My co prawda tej kontrowersyjności, póki co, nie dostrzegamy, ale jak pisał Ludwik Jerzy Kern, "Cicha woda, brzegi rwie...".

Dla wszystkich tych, którym Oli jest wciąż za mało, mamy dobrą wiadomość. Aleksandra Saków na siostrę bliźniaczkę!

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise". Jak wygląda siostra Oli? To bliźniaczki!

To, co dzieje się w "Hotelu Paradise", potrafi zaskoczyć nawet tych widzów, którzy bacznie śledzą losy uczestników i wydarzenia od 1. edycji. Ale zdjęcie, które opublikowała Ola na swoim profilu na Instagramie, wprawiło w zdumienie nawet tych, którzy kolejne dramy w Panamie oglądają bez zmarszczenia czoła.

Ola podzieliła się fotografią ze swoją siostrą bliźniaczką, która została wykonana podczas ślubu. Nie, nie Oli. Nie zmieniły się zasady i wciąż nie można wziąć udziału w programie, mając męża w Polsce. To Patrycja, siostra Oli, ślubowała swojemu ukochanemu, że go nie opuści aż do śmierci.

Zobaczcie zdjęcie. Fani nie mają wątpliwości, że pokrewieństwo jest stuprocentowe.

"Jak dwie krople wody", "Kopiuj, wklej", "Ale numer, dwie Ole" - piszą w komentarzach.

"Hotel Paradise". Ola Saków ma siostrę bliźniaczkę
"Hotel Paradise". Ola Saków ma siostrę bliźniaczkę
Źródło: instagram.com/ola_hotelparadise5_official

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/hotelparadise.tvn7

podziel się:

Pozostałe wiadomości