"Hotel Paradise". Jedna uczestniczka skradła show. Aż trzech chłopaków wybrało jej piżamkę!

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi postawiła przed uczestnikami pierwsze wyzwanie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi postawiła przed uczestnikami pierwsze wyzwanie
Źródło: player.pl
21 lutego na antenie Siódemki swoją premierę miał pierwszy odcinek 5. sezonu "Hotelu Paradise". Mieszkańcy hotelu zapoznali się z willą, w której spędzą najbliższe tygodnie i ze sobą nawzajem. Jedna z uczestniczek szczególnie przypadła do gustu męskiej części ekipy. Aż trzech panów chciało dzielić z nią sypialnię. Co jeszcze wydarzyło się w pierwszym odcinku "Hotelu Paradise"?

Na ten dzień czekali wszyscy amatorzy reality show. Premiera 5. sezonu "Hotelu Paradise" za nami. Już w pierwszym odcinku nie zabrakło emocji. Zobaczcie, co działo się w pierwszym odcinku.

"Hotel Paradise 5". Uczestnicy weszli do programu

Jako pierwszy do hotelu Paradise wszedł Kasper, który "bawi się" w modeling. Pracuje jako barman i jest typem romantyka. Po zakończeniu 3-letniego związku nie po drodze mu z relacjami.

Tuż po nim bramy hotelu Paradise przekroczył Jeremiah Dąbrowski, który urodził się w Berlinie. Jego ojciec jest Polakiem, mama Francuzką. Przyszłość wiązał z piłką nożną, ale rok temu podjął decyzję, by zrezygnować z zawodowstwa. I zamiast w Bayernie Monachium możemy oglądać go w TVN7.

Co ciekawe, następnie do programu weszli... znowu panowie. I to trzech naraz! Grzegorz, Michał i Kamil. 

W tym samym czasie na niczym niezmąconej tafli morskiej wody dryfowały cudowne nimfy: Ola, Marika i Karolina. Niedługo później dołączyła do nich Klaudia, która musiała przesiąść się na drugi morski dyliżans, by dopłynąć do wrót hotelu Paradise.

Panie przy kieliszku szampana od razu przeszły do rzeczy i starały się zebrać jak najwięcej informacji na temat tego, po co przyszły do programu.

"Nikt nie pogardzi ani mężczyzną, ani pieniędzmi" - rzuciła jedna z nich, a śmiechom nie było końca.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie

"Hotel Paradise". Pierwsze koty za płoty, czyli bój o piżamkę w cętki

Aby stopić pierwsze lody, uczestnicy zasiedli na sofach przy hotelu Paradise i poświęcili kilka chwil na wzajemne poznanie. Każdy z nich opowiedział o sobie, swoich pasjach, marzeniach i o tym, czego szuka w programie.

Uwagę męskiej części uczestników zwróciła głównie... Karolina. Ale ona starała się, póki co nie zdradzać, do kogo poczuła sympatię. Co innego Marika i Jeremiah, którzy przypadli sobie wzajemnie do gustu i od razu przeszli do rozmów tylko we dwoje. Atmosfera stawała się coraz luźniejsza. Podczas kolacji pojawiły się pierwsze żarty, opowiadanie historii z przeszłości i przyjacielskie słowne kuksańce.

Te zabawy w najlepsze niespodziewanie przerwała Klaudia El Dursi, zapowiadając pierwsze trudne decyzje. Prowadząca wysłała dziewczyny na górę, a panów zaprosiła do ogrodu. Przed nimi ukazały się drewniane pale, na których zostały zawieszone damskie piżamy. Na ich podstawie panowie wybierali partnerkę, z którą zamieszkają w sypialni.

Nieoczekiwanie aż trzech panów stanęło obok piżamy w cętki z nadzieją, że należy do Karoliny. Czarna piżama nie skusiła żadnego z panów.

O tym, kogo wybrali na podstawie bielizny, dowiemy się we wtorek 22 lutego o 20:35 na antenie Siódemki.

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Głowińska

podziel się:

Pozostałe wiadomości