Takiego odcinka "HP" jeszcze nie było. Pierwsze zbliżenie i dużo smutku. Kto odpadł?

"Hotel Paradise 5". Kto odpadł w Rajskim Rozdaniu?
Pierwsze miłosne uniesienie w "Hotelu Paradise" zaskoczyło widzów
"Hotel Paradise" z odcinka na odcinek coraz bardziej zaskakuje widzów. Dwa Rajskie Rozdania, eliminacja jednego z faworytów, rozłam w parze Jaya i Elizy i pierwszy seks. Co wydarzyło się w 36. odcinku programu? Nawet nam ciężko w to uwierzyć.

To, co wydarzyło się po podwójnym Rajskim Rozdaniu, z pewnością na długo zapisze się w historii polskiej edycji "Hotelu Paradise". Losy wielu par i znajomości wiszą na włosku. Smutnym aspektem stało się też to, że Konrada najmniej dotknęła eliminacja, ale prawdopodobnie stracił w tym odcinku najwięcej.

"Hotel Paradise 5". Kto odpadł na Rajskim Rozdaniu?

Niedawno z programem pożegnała się Dominika i choć to nie było wielkim zaskoczeniem, wprawiło uczestników i widzów w smutek. Jej szczere zaangażowanie w relację z Kubą i ogrom pozytywnej energii wnoszonej do hotelu sprawiło, że szybko stała się jedną z najbardziej lubianych postaci 5. edycji show. Klaudia El Dursi mimo załamanych min po wyeliminowaniu Dominiki ogłosiła, że prawdziwe emocje dopiero się rozpoczną. Uczestników czeka bowiem kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem zagrożony był jeden z panów. 

Grzegorz i Kuba mogli skorzystać ze swoich immunitetów i żadna z osób nie mogła podejść do obecnie ustalonej pary. Tym samym, pierwszy raz od dawna, doszło do rozłamu pary Elizy i Jaya. Do Elizy podszedł Michał, do Wiktorii - Jay. Za plecami Laury stanął Grzegorz, Oliwię wybrał Kuba, a o swój byt w programie u boku Mariki walczyli Sevag z Konradem. Zdziwieniem większości, z jej rąk odpadł Sevag, z którym od początku planowała zacieśniać więzi. Swoją decyzję motywowała tym, że nie czuła z jego strony odwzajemnionego uczucia oraz widziała, że angażuje się w relację z Wiktorią. 

"Hotel Paradise 5". Pierwsze w sezonie intymne zbliżenie

Uczestnicy pogrążeni w smutku szybko poszli pożegnać Dominikę i Sevaga. Przepraszali się wzajemnie i tłumaczyli, z czego wynikały ich decyzje. Dominika jako symbol więzi i emocji dała Kubie swój złoty łańcuszek, osobistą pamiątkę po tacie, o której opowiadała w mediach społecznościowych. Przed samym opuszczeniem panamskiej willi dowiedziała się, że podczas drugiego Rajskiego Rozdania Kuba stanął za plecami Oliwii i to właśnie z nią tworzy teraz nową parę. 

Jak powiedział Kuba, nie rozumie swojej decyzji, nie przemyślał jej i zadeklarował, że z pozostałymi w hotelu dziewczynami łączą go stosunki wyłącznie przyjacielskie. Jakież było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że owe stosunki wziął sobie bardzo głęboko do serca. O swoją pozycję w programie zawalczył, spędzając z Oliwią upojne chwile w łazience. Rano, gdy emocje opadły, oboje mieli wątpliwości do słuszności tego, co się między nimi wydarzyło. Czy stara miłość nie rdzewieje? Czy Kuba cały czas miał przy sobie łańcuszek od Dominiki? Kto zostanie w nowych parach? Jak Konrad zareaguje na wieść o otwartości Oliwii? Na te pytania odpowiedź poznamy dopiero za kilka dni. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości