Dominika z "HP" skomentowała odejście z programu. "Czułam wielką niesprawiedliwość"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Dominika z "Hotelu Paradise" o metamorfozie

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" z programem pożegnała się Dominika Stosio. Był to szokujący moment dla wszystkich uczestników, a nawet Kuba nie krył swojego smutku. Teraz Dominika skomentowała całą sytuację na Instagramie i powiedziała, co czuła, kiedy musiała opuścić hotel.

Dominika Stosio była jedną z uczestniczek, które niedawno weszły do "Hotelu Paradise". Już na samym początku spodobał się jej Kuba, który był wówczas w parze z Oliwią. Dominika dzięki immunitetowi rozbiła tę parę, a już niedługo później pomiędzy nią a Kubą zaczęło się rodzić uczucie.

Dominika odpadła z "Hotelu Paradise"

Widzowie bardzo szybko polubili Dominikę, która w programie nigdy nie kryła tego, co tak naprawdę myśli i szybko wyjaśniała sytuacje, które się jej nie podobały. Wszystko wyglądało dobrze do czasu, kiedy do programu nie weszła nowa uczestniczka Laura, a przez przegraną konkurencję to właśnie Kuba został jej nowym partnerem.

Dominika nie kryła łez w programie, a w rozmowie z nami opowiedziała, dlaczego zareagowała aż tak emocjonalnie. Po wejściu Laury, Dominika trafiła razem z Michałem do singlówki, jednak Kuba zapewniał ją o swoich uczuciach.

Niestety, po Rajskim Rozdaniu okazało się, że Dominika musi opuścić program. Widzów bardzo zaskoczyła ta decyzja, co mogliśmy zobaczyć w komentarzach po odcinku. Wiele osób napisało do Dominiki, aby ją wesprzeć i zapytać, jak się wtedy czuła.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

"Czułam wielką niesprawiedliwość"

Uczestniczka postanowiła odpowiedzieć zbiorczo na pytania i nagrała krótką relację na Instagramie. Powiedziała, że wówczas czuła dużą niesprawiedliwość.

"Słuchajcie, nawet nie wiem jak to skomentować, bo jest tyle tych wiadomości. Dziękuję, odpowiem na wszystko (...) Przykro mi się zrobiło, oglądając ten odcinek, na pewno na tamten moment czułam wielką niesprawiedliwość, dlatego, że idąc do programu, postawiłam sobie jeden cel, chce stworzyć fajną parę, z którą będę szła i nie będę zmieniała tej pary, bo chcę być lojalna i będę wymagała tego, żeby ta para była lojalna wobec mnie. Ale jak widzieliście, nie było mi zbyt łatwo, bo weszła Laura i posłała mnie do singlówki, wcześniej weszła Mery i trochę się przeraziłam, a później ta konkurencja, i to wzięłam na klatę, bo wiedziałam, że w tamtym momencie wiedziałam, że mogę mało zadziałać i pogodziłam się z tą myślą, że wtedy odpadnę. Nie jest łatwo wracać do momentu, w którym gdzieś cię to zabolało" - powiedziała.

Dominika Stosio jest nadal aktywna w mediach społecznościowych, a widzowie mogą się z nią kontaktować. Mamy nadzieję, że jeszcze o niej usłyszymy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum Prywatne Dominiki Stosio

Pozostałe wiadomości