Sevag był zaskoczony zbliżeniem Kuby i Oliwii. Teraz powiedział, co o tym sądzi

Sevag powrócił do "Hotelu Paradise"
Sevag powrócił do "Hotelu Paradise"
Źródło: Player.pl
Przedostatnie Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" zmieniło się z koncertu życzeń Karoliny i Dominiki w wielką galę niespodzianek i triumf Oliwii. Sevag z podniesioną głową wrócił do programu, dając jej drugą szansę. Teraz zdobył się na publiczny komentarz. Wyjawił, co naprawdę myśli na temat miłosnego uniesienia, które tak bardzo poróżniło uczestniczki.

Sevag to jeden z nielicznych uczestników programu, których odejście sprawiło, że w panamskiej willi zapanowała cisza i smutek. Na szczęście wraz ze swoim nieokiełznanym puklem włosów wrócił i nie zamierza odpuścić. Razem z Oliwią tworzą parę, a internauci zachodzą w głowę, czy nie czuł kolejny raz, że jest "opcją dodatkową". Wyjaśnił, co uważa na ten temat.

 "Hotel Paradise 5". Sevag o zbliżeniu Oliwii i Kuby

Sevag oficjalnie może już przyznać, że dane było mu wrócić do panamskiej willi. Jego obserwatorzy szybko zasypali go pytaniami. Jeden z najczęściej pojawiających się zagadnień było to, czy wiedział, co zaszło między Oliwią i Kubą i co najważniejsze - jak na to zareagował. 

"Zaskoczyło mnie to na pewno, ale chemia była między nimi od samego początku. Seks jest dla wszystkich, więc czemu nie? Szkoda tylko, że Dominika została skrzywdzona, bo jej też zależało" - odpowiedział.

K El Dursi - zycie w panamie
Klaudia El Dursi o życiu w Panamie i zdalnym nauczaniu synów

"Hotel Paradise 5". Sevag w ogniu pytań. Czuje się jak opcja dodatkowa?

Internauci zadawali też pytania dotyczące tego, czy nie czuje się kolejny raz jako opcja ratunkowa. Sevag wyjaśnił, że przywrócił do programu Oliwię, ponieważ na tamten moment tak podpowiadało mu serce i nie rozmyślał o ewentualnych konsekwencjach. 

Jak teraz potoczą się losy uczestników? Kto najbardziej może obawiać się o swoją pozycję? Czy Oliwia ponownie stworzy parę z Kubą? Jakie decyzje podejmie Karolina, by utrzymać się w programie? Na te wszystkie pytania otrzymamy odpowiedzi w ciągu najbliższych dni. "Hotel Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:35 na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości