Rozłam najmocniejszych par w "Hotelu Paradise"? Puszka Pandory znacząco utrudniła relacje

Kadr z programu "Hotel Paradise 5"
"Hotel Paradise 5" - pierwsza puszka pandory
Źródło: TVN
Wraz z pojawieniem się nowych uczestników w "Hotelu Paradise" atmosfera rozgrzała się do czerwoności. Nad panamskim rajem pojawiają się czarne chmury. Czy dojdzie do rozłamu najsilniejszych par? Sojusz Jay'a z Karoliną wzbudził wiele emocji. Eliza nie przebierała w słowach.

Z początkiem nowego odcinka w "Hotelu Paradise" aż troje uczestników nie miało pary. Oliwia wzbudziła zainteresowanie u wszystkich panów, Mateusz zainteresował się wszystkimi paniami a Kuba podszedł do sprawy na chłodno i strategicznie. Najwyraźniej pamiętał, że mieszkańcom willi brak pary wynagradza się przywilejami. Właśnie dzięki temu doszło na Pandorze do dużego rozłamu. 

"Hotel Paradise 5" - co wydarzyło się w odcinku?

Mieszkańcy, którzy swoją sypialnię dzielą z drugą osobą, udali się na randki. Tam byli podglądani przez Oliwię, Kubę i Mateusza, którzy sprytnie przygotowali im wcześniej pytania. Tym samym doprowadzili do pierwszego poważnego zgrzytu w parze Elizy i Jay’a, gdy ten powiedział, że Eliza czasami zachowuje się arogancko i wymaga atencji. Ta zarzuciła mu brak zaufania i to, że o sobie myśli zawsze na końcu. 

Jak się okazało podczas randki, Karolinie w Michale brakuje zdecydowania i stanowczości. Michał, zapatrzony w nią jak w obrazek zrozumiał jednak, że ich relacja jest czysto koleżeńska. Miłym zaskoczeniem okazała się para Klaudii i Sevaga, którzy jednoznacznie stwierdzili, że są otwarci na nowe związki, ale czują, że być może nawiążą między sobą szczerą przyjaźń. 

Kasper i Wiktoria to prawdopodobnie najbardziej kryzysowa para odcinka. Choć atmosfera wydaje się lekka, zarzuty wskazują na rozpad relacji. W skrócie można to opisać trzema hasłami: zazdrość, poczucie tłamszenia i niespełnione oczekiwania. 

"Hotel Paradise". Marika pokazała, jak bawi się z mamą
Źródło: Instagram @mery_hotelparadise5_official

"Hotel Paradise 5" - Puszka Pandory

Jak co tydzień, uczestnicy programu musieli otworzyć Puszkę Pandory. Wiktoria zauważyła, że mimo wcześniejszych zapewnień, Karolina wciąż stanowi zagrożenie dla jej związku z Kasprem. Niestety sam zainteresowany nie rozwiał tych wątpliwości, a nawet potwierdził, że wciąż zdarza mu się myśleć o Karolinie. Mateusz nie przypadł do gustu Jayowi, który aktywnie dopytywał, jak według niego wygląda szacunek do kobiet. Trud pytań został zwieńczony rozłamem pary, która według naszych singli została uznana za najsłabszą. Tym samym Michał został parterem Oliwii a Karolina, partnerką Mateusza. 

Kuba musiał noc spędzić samotnie, jednak nie obawia się o swoją pozycję w hotelu. Ze wzajemnością zainteresował się Oliwią i pokłada w niej wszelkie nadzieje. Ze sporej kłótni Kaspra i Wiktorii wynika, że najbliższego Rajskiego Rozdania nie spędzą w swoim towarzystwie. Michał, wykorzystując sytuację, zaproponował jej swoje towarzystwo. Nowością okazało się też zachowanie Jay’a, który podszedł do Karoliny i zasugerował, by wspólnymi siłami z programu wyrzucić Mateusza. Kolejny odcinek panamskich przygód widzowie będą mogli obejrzeć w czwartek na antenie TVN 7 lub w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości