Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem". Co wiemy o jego życiu prywatnym?

Autor:
Kamila
Jamrożek
Mateusz "Big Boy" Borkowski

Mateusz "Big Boy" Borkowski to gwiazdor programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Pomimo sławy mężczyzna żyje własnym życiem i chroni swoją prywatność. Co wiemy o jego życiu osobistym? Gdzie mieszka, ile ma lat, czy ma dziewczynę?

Mateusz "Big Boy" Borkowski zyskał sławę dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani pokochali jego bezpośrednie, pełne humoru komentarze, dlatego cieszy się dużą popularnością. Mężczyzna zaskoczył widzów swoją spektakularną metamorfozą. Niedawno padł też ofiarą oszustów, którzy podali w mediach społecznościowych fałszywą informację dotyczącą jego śmierci. Co jeszcze o nim wiadomo? Oto najważniejsze fakty z życia Mateusza "Big Boya" Borkowskiego.

Mateusz "Big Boy" Borkowski - kim jest, wiek, pochodzenie, praca

Mateusz "Big Boy" Borkowski to jeden z uczestników programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie rodziny, grupy przyjaciół lub pary komentują wybrane programy telewizyjne.

"Big Boy" urodził się 4 lipca 1985 roku. W tym roku skończy 37 lat. Pochodzi z Kielc. Mężczyzna prowadzi rodzinny interes w centrum Kielc. W swojej hurtowni handluje różnymi rzeczami przeznaczonymi do przemysłu. Biznes w 1991 roku otworzył jego tata i to on go wszystkiego nauczył.

Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa
Mateusz Banasiuk przygotowywał się do "Mask Singer" pod okiem komandosa

Mateusz "Big Boy" Borkowski - życie prywatne, dziewczyna

Mateusz "Big Boy" Borkowski przyznał w wywiadzie dla naszego serwisu, że jego życie prywatne wygląda całkiem normalnie, pomimo rozpoznawalności, jaką dał mu program. Codziennie chodzi do pracy, na zakupy, jeździ na rowerze i spotyka się ze znajomymi.

Potwierdził też, że jest w związku partnerskim z wspaniałą kobietą. Nie zdradził jednak jej tożsamości. Powiedział tylko, że dążą do wspólnych celów, kochają się i chcą być ze sobą na dobre i na złe.

Mateusz "Big Boy" Borkowski - pseudonim

Pseudonim "Big Boy" wziął się od bardzo dużej wagi gwiazdora. Widzowie poznali gdy, gdy ważył 230 kilogramów. Mężczyzna chudł na oczach widzów reality show. Poddał się operacji zmniejszenia żołądka, prowadzi zdrowszy tryb życia i dba o aktywność fizyczną. Wciąż jednak posługuje się dawną ksywką.

Mateusz "Big Boy" Borkowski - meatmorfoza, ile schudł, obecna waga

Mateusz "Big Boy" Borkowski  w ciągu ostatnich kilku lat przeszedł ogromną metamorfozę. Proces rozpoczął się w 2015 roku. Mężczyzna ważył już tak dużo, że zaczął mieć problemy z wykonywaniem prostych czynności. Nawet poruszanie się sprawiało mu trudność. Stwierdził z dnia na dzień, że musi coś z tym zrobić. Do przemiany skłoniła go wizyta u lekarza, która nim wstrząsnęła. Lekarz postawił diagnozę, że za dwa, trzy lata umrze, jeśli nie zacznie działać. Gwiazdor TTV poddał się operacji zmniejszenia żołądka, a potem zaczął wprowadzać w życie nowe nawyki. Schudł ponad 170 kilogramów. Obecnie waży 73 kilogramy. 

Mateusz "Big Boy" Borkowski - udział w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Mateusz "Big Boy" Borkowski zyskał popularność dzięki występowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestnicy produkcji siedząc wygodnie na kanapach we własnych domach, oglądają programy emitowane w telewizji i komentują barwnie to, co widzą na ekranie. Program jest hitem stacji TTV, a jego bohaterowie szybko stali się celebrytami.

"Big Boy" jest jednym z najdłużej występujących komentatorów. Wraz z dwoma kolegami - Damianem Naganą i Markiem Morusem, są obecni od samego początku emisji programu. Ekipa z Kielc to jedni z najbardziej lubianych uczestników show. Panowie śmieją się głośno, oglądając programy, a ich dowcipne i często kąśliwe komentarze bawią widzów.

Jak przyznał "Big Boy" do występu w programie namówił go Marek Morus. Pomimo rozpoznawalności mężczyzna nadal żyje swoim życiem, a program nie zdominował jego prywatności.

Mateusz "Big Boy" Borkowski - Instagram

Mateusz "Big Boy" Borkowski jest bardzo aktywny na Instagramie. Jego nick to @big_borkowski_boy. Na swój profil wrzuca głównie swoje zdjęcia lub z uczestnikami programu. Nie dzieli się z obserwatorami życiem osobistym.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości