Grzegorz czyta list od Moniki. Jego reakcja zaskoczyła nawet Klaudię El Dursi

Autor:
Dagmara
Olszewska
Grzegorz Kasprzyk z "Hotelu Paradise 6".

"Hotel Paradise" nieuchronnie zbliża się do końca. Decyzją Moniki program musiał opuścić Grzegorz Kasprzyk. W materiałach dodatkowych przeczytał list, który od niej dostał na pożegnanie. Ich przyjaźń wisi na włosku? Reakcja na prośbę o wybaczenie zaskoczyła nawet Klaudię El Dursi.

Grzegorz Kasprzyk pojawił się w "Hotelu Paradise" niedawno, jednak szybko zaskarbił sobie sympatię mieszkańców panamskiej willi. Nieustannie szukał tej jedynej, komplementując i uwodząc wszystkie uczestniczki. Niestety na niespodziewanym Rajskim Rozdaniu stanął za plecami Moniki razem z Dave’em i tym samym, musiał opuścić "Hotel Paradise". 

"Hotel Paradise 6". Monika przekazała Grzegorzowi list pożegnalny 

W "Hotelu Paradise" jest kilka tradycji i reguł. Jedną z nich jest przekazywanie wyeliminowanym uczestnikom listów z kilkoma słowami pożegnania od tych, którzy byli im w panamskim raju najbliżsi. Grzegorz Kasprzyk niemal od początku próbował namówić Monikę na stworzenie silnej pary i wspólne dążenie do finału. To jednak z jej ręki odpadł na "Rajskim Rozdaniu". List od uczestniczki sprawi, że jej wybaczy? 

"Panie Prezydencie. Prawie jak minister, np. minister rozrywek i sarkazmu stosowanego. Proszę Cię o wybaczenie... - zaczęła Monika. 

"No to proś" - skwitował krótko Grzegorz. 

Choć reakcja uczestnika zdziwiła nawet Klaudię El Dursi, dalsza część listu sprawiła, że serce Grzegorza stało się łaskawsze na wybaczenie programowej przyjaciółce. 

Grzegorz czyta list od Moniki

"Nigdy nie myślałam, że od mojej decyzji będzie zależał Twój los w programie. Zapamiętam Cię jako króla Bollywood i wspaniałego przyjaciela. Widzimy się w Korei" - wyznała Monika. 

Grzegorz z "HP" o wybaczeniu Monice

Grzegorz po przeczytaniu listu od Moniki uśmiechnął się i przyznał, że tak naprawdę nie chowa urazy. Choć jego losy mogły potoczyć się inaczej, a on sam miał szansę na wygraną, wie, że życie i zachowanie pokazane w programie znacząco różni się od tego prawdziwego. 

"Monia potrafi pisać, ale nie potrafi chwycić za dobrą rękę. [...] Już jej wybaczyłem. Na pewno pojedziemy razem do Seulu" - powiedział Grzegorz w rozmowie z Klaudią El Dursi. 

Jesteście ciekawi, jak potoczą się dalsze losy uczestników programu? Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do piątku na TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości