Igor z "HP" szczerze o czekaniu Anastazji. Zdradził, co sądzi na ten temat

Autor:
Dagmara
Olszewska
"Hotel Paradise". Igor Kiełbowski

Igor Kiełbowski to jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników "Hotelu Paradise". Choć jego rajska przygoda nie trwała długo, szybko zaskarbił sobie sympatię Anastazji. Uczestniczka pozostała w programie i mimo, że otrzymała kilka propozycji stworzenia pary - i być może relacji - systematycznie powtarzała, że tęskni za Igorem. Zapytaliśmy go o to, co ich połączyło.

Igor Kiełbowski i Anastazja Pasternak niemal od razu zadeklarowali, że chcą dzielić sypialnię w "Hotelu Paradise". Szybko utwierdzili się w swoim przekonaniu i do samego końca byli wierni tej decyzji. Uczestnik reality-show opowiedział nam o emocjach, które towarzyszyły mu, gdy patrzył na Anastazję u boku innego mężczyzny. 

Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje"
Klaudia El Dursi szczerze o popularności. "Nie dowierzałam w to, co się dzieje" Klaudia El Dursi w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedziała o swojej popularności.

Igor z "Hotelu Paradise" o relacji z Anastazją 

6. edycja "Hotelu Paradise" niezmiennie wzbudza wiele emocji. Igor Kiełbowski został wyeliminowany z programu decyzją pozostałych uczestników. Anastazja, z którą stworzył parę, nie odeszła razem z nim, ale zadeklarowała, że w panamskim raju będzie czekała na jego powrót. W rozmowie z Dagmarą Olszewską Igor opowiedział, co czuł, widząc w emitowanych odcinkach lojalność Anastazji. 

- Staram się na bieżąco oglądać odcinki "Hotelu Paradise". Jest mi bardzo miło, że Anastazja wykazuje się lojalnością, ponieważ poczułem do niej prawdziwe emocje. Po odpadnięciu bardzo za nią tęskniłem. Chciałbym, żeby dobrze się bawiła w hotelowym gronie, byłoby mi bardzo ciężko oglądać ją tworzącą relację z innym mężczyzną - powiedział. 

"Hotel Paradise 6". Anastazja o relacjach i programie 

Anastazja Pasternak to jedna z pierwszych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Choć z każdym kolejnym odcinkiem jej sława w mediach społecznościowych rośnie, ona pokazuje jedynie skrawki swojej codzienności i stroni od wylewnych komentarzy. Pod jej zdjęciami i postami pełno pytań od internautów. Najbardziej ciekawią ich jej obecne relacje z uczestnikami show, wspomnienia z Panamy oraz wyjątkowo spokojne uosobienie. Niedawno Anastazja zdecydowała się na krótkie wyjaśnienie. 

"Odpowiem od razu na wszystkie pytania tego typu. Po pierwsze to nie jestem w życiu introwertykiem, jak może się wydawać na ekranie. Kocham ludzi i zyskuję energię, przebywając wśród innych, tak samo, jak tracę ją, gdy spędzam czas w samotności" - wyjaśniła za pośrednictwem InstaStories.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe

Pozostałe wiadomości