Magda z "HP" pomylona z inną uczestniczką programu. "Jak siostry bliźniaczki"

Magdalena Galda  z "Hotelu Paradise 6"
Magdalena Galda z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: TVN
Magdalena Gałda to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Była mieszkanka panamskiej willi chętnie udziela się w mediach społecznościowych i pokazuje swoje życie. Niedawno jednak jedno ze zdjęć wywołało burzę wśród internautów. Pomylili ją bowiem z inną uczestniczką show. O którą chodziło?

Magdalena Gałda pojawiła się w "Hotelu Paradise" niespodziewanie i szybko zawładnęła sercem Grzegorza Głuszcza. Ich relacja nie trwała długo. Oboje zgodnie twierdzili bowiem, że z Panamy nie wrócili już jako para. Od momentu zakończenia show relacjonują swoją codzienność i korzystają z rosnącej sławy. Fotografia Magdy sporo jednak namieszała. "Wyglądacie jak siostry bliźniaczki! Dobrze, że nie byłyście w tej samej edycji programu" - czytamy w komentarzu. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

CZT_Hotel Paradise_Grzegorz_Gluszcz _final_magda
"Hotel Paradise". Grzegorz Głuszcz o finale i relacji z Magdą Gałdą
Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl opowiada o tym, jak czuł się przed finałem. Tylko nam zdradza, jak potoczyły się jego dalsze losy i jak Magda Gałda zachowywała się po powrocie do Polski.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Magdalena Gałda z "HP" porównana do innej uczestniczki. Dlaczego? 

Magdalena Gałda niemal od początku swojej obecności w mediach nie kryła chęci brania udziału w sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Na Instagramie często pokazuje swoje fotografie i uwiecznia to, jak spędza wolny czas. Pod jednym z jej niedawnych postów pojawiły się dziesiątki komentarzy dotyczące podobieństwa do innej uczestniczki panamskiego show - Wiktorii Kozar, która wygrała 5. sezon "Hotelu Paradise". 

"Zobaczyłam zdjęcie i pomyliłam cię z Wiktorią. Co za ogromne podobieństwo" - napisano pod postem.

"Wyglądacie jak siostry bliźniaczki! Dobrze, że nie byłyście w tej samej edycji programu" - czytamy w komentarzu. 

"Ty i Wiktoria wyglądacie jak siostry! Niesamowite podobieństwo" - napisała jedna z obserwatorek. 

"Wiki i Magda. Czy Wy na pewno nie jesteście spokrewnione?" - dodała fanka "Hotelu Paradise". 

Magda Gałda i Grzegorz Głuszcz z "HP". Dlaczego się rozstali? 

Tu po wielkim finale "Hotelu Paradise" Grzegorz Głuszcz opowiedział nam, jak wyglądały jego rozmowy z Magdaleną Gałdą po powrocie z Panamy. Okazało się, że zachowanie dziewczyny stało się dla niego niezrozumiałe i choć próbowali ponownie się ze sobą związać, to starania te szybko zakończyły się niepowodzeniem. 

- Magda jest bardzo fajną dziewczyną, bardzo atrakcyjną, ale wydaje mi się, że jeszcze troszeczkę niedojrzałą emocjonalnie. Natomiast w moim serduszku skradła swoje miejsce i mam do niej bardzo duży sentyment - powiedział Grzegorz. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości