Gwiazdy

Agata Kulesza o zabiegach medycyny estetycznej. "Czasami twarz się po tym nie rusza"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Reporter:
Anna Pawelczyk-Bardyga
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Agata Kulesza zdradza, jak dba o urodę

Agata Kulesza została zapytana o to, jak dba o urodę. Aktorka przyznała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, ale unika tych inwazyjnych. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą z cozatydzien.tvn.pl wyjaśniła, na czym jej zależy. Gwiazda "Skazanej" nie zdecydowałaby się np. na wypełnienie policzków.

Z Agatą Kuleszą porozmawialiśmy na spotkaniu prasowym, promującym 2. sezon serialu "Skazana", w którym aktorka wciela się w główną postać - sędzinę Alicję Mazur, która trafia do zakładu karnego pod zarzutem zabójstwa. Kobieta jest niewinna, ale udowodnienie tego nie jest takie proste, jak jej się wydawało.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agata Kulesza o zabiegach medycyny estetycznej

Agata Kulesza powiedziała, co myśli o korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej, które ingerują w wygląd i strukturę twarzy.

Nie korzystam z wypełniania. Z pielęgnacji czy z lasera korzystam, ale nie mogę nic sobie wstrzyknąć, bo muszę mieć pełną mimikę. A z tego, co widzę lub widziałam, czasami twarz się po tym nie rusza. Aczkolwiek można z tego zrobić walor, bo widziałam ostatnio "Biały Lotos" i tam aktorka wspaniale to wykorzystała, więc to jest możliwe

Agata Kulesza miała na myśli amerykańską aktorkę Jennifer Coolidge, której największą popularność przyniosła rola Jeanine, matki Stiflera, w serii "American Pie". Wystąpiła również w komedii "Legalna blondynka". W serialu HBO "Biały Lotos" jej postać to Tanya McQuoid. Aktorka zdobyła za nią nominację do Złotego Globu dla najlepszej kreacji aktorki drugoplanowej w telewizji.

Gwiazda "Skazanej" zdradziła, że stawia na prostą pielęgnację. Korzysta z pomocy specjalistów, którzy dbają o jej cerę.

- Mydło, woda, kremy, staram się dbać, od czasu do czasu pójdę do jakiegoś specjalisty, który jakiś zabieg wykona, ale nic inwazyjnego - podkreśliła w wywiadzie.

Danuta Stenka o twarzach aktorek i zatrzymaniu wieku

O znaczenie wyglądu aktorek zapytaliśmy jakiś czas temu Danutę Stenkę. W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiadała o tym, jak się czuje ze swoim wiekiem. Aktorka skończyła 60 lat i wyznała, że przeżywa teraz najlepszy czas w swoim życiu. Niestety doświadczyła ageizmu, z którym mierzy się coraz więcej aktorek.

- Słyszałam, że jestem za stara do roli postaci w moim wieku — przyznała w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą.

Co Danuta Stenka myśli o wymaganiu od aktorek utrzymywania młodego wyglądu?

Myślę, że w naszym zawodzie to troszkę inaczej działa, bo jednak pracujemy twarzą. Czasami wymaga się od nas, żebyśmy wyglądały jakoś, a jakoś nie. W naszym przypadku czasem się ktoś zapętli i za wszelką cenę będzie próbował zatrzymać czas, ale myślę, że to ma krótkie nogi. Bo po co?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości