Monika i Mikołaj z "HP" chcieliby ukryć swój związek? Zaskakująca wypowiedź

Autor:
Dagmara
Olszewska
Mikołaj i Monika z "HP"

Każdy tydzień przybliża uczestników "Hotelu Paradise" do wielkiego finału. Między parami coraz bardziej czuć rywalizację a oprócz szczerych uczuć zaczyna liczyć się także dobra strategia i kontakty z pozostałymi graczami. Puszka Pandory, którą niedawno otworzyli mieszkańcy panamskiej willi sprawiła, że nad jedną z najbardziej cenionych relacji pojawił się cień niepewności. Czy Mikołaj i Monika mają swoją romantyczną tajemnicę?

Monika i Mikołaj niemal od pierwszych dni w "Hotelu Paradise" przypadli sobie do gustu. Choć przez kilka pierwszych tygodni tworzyli pary z innymi uczestnikami, w końcu udało im się nawiązać relację. Do tej pory wszyscy uważali ich związek za przyjacielski i strategiczny. Podczas Pandory swoją odpowiedzią zasiali jednak ziarno niepewności. 

Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy
Klaudia El Dursi o tym, jak synowie postrzegają popularność mamy Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Mikołaj i Monika z "HP" ukrywają swój związek? 

Pandora to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w "Hotelu Paradise". Każdego tygodnia uczestnicy zbierają się w jednym miejscu, by odpowiedzieć na najbardziej nurtujące ich pytania. Mikołaj musiał wyznać, czy boi się utraty przyjaźni z Moniką w razie, gdyby ich relacja weszła na nowy, romantyczny poziom. 

"Dobre pytanie. Ale co to znaczy poziom wyżej? Że ponad przyjaźń? Nie boję się raczej tego. Myślę, że jesteśmy na tyle fajnymi ludźmi, że nie zepsuliśmy naszej przyjaźni. Nadal byłaby na dobrym poziomie. To, że teraz nie ma tego poziomu wyżej niż przyjaźń, nie wynika z tego, że tego uczucia unikamy. Nawet gdyby to było, to jestem pewny, że byśmy się świetnie dogadywali" - wyznał Mikołaj. 

Do rozmowy włączyła się Monika, która jednym zdaniem wprawiła w konsternację pozostałych uczestników.

"Ale chyba byśmy nie powiedzieli nikomu" - dodała. 

"Hotel Paradise 6". Relacja Moniki i Mikołaja 

Odpowiedź Moniki na zagadnienie skierowane do Mikołaja sprawiło, że na twarzach pozostałych uczestników pojawiło się zaskoczenie. Do tej pory to właśnie ich relacja była uznawana za najbardziej strategiczną i konsekwentną w programie. Tuż po Pandorze mieszkańcy panamskiej willi udali się na wizytę do Klaudii El Dursi, która odpowiedziała na kilka ich pytań. Niestety spotkanie z prowadzącą show potwierdziło obawy Moniki - niektórzy uczestnicy uważali jej parę za najbardziej zagrażającą innym. 

Tuż przed Rajskim Rozdaniem Mikołaj i Monika odbyli rozmowę, w której podzielili się swoimi spostrzeżeniami i obawami. Wspólnie uznali, że od teraz muszą skoncentrować się na wygrywaniu zadań, ponieważ mogą być celem dla innych uczestników.

Jak potoczą się losy Moniki i Mikołaja? W jaki sposób immunitet wykorzysta nowy uczestnik show? Nowe odcinki "Hotelu Paradise" możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości