Hania z "HP" o Mikołaju i Monice. "Nie spodziewałam się, że tak szybko..."

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"Hotel Paradise". Hanna Balcerzak, Mikołaj Grzybowski, Monika Schmidt

W "Hotelu Paradise" doszło do sporych zmian. Z programem pożegnały się aż dwie uczestniczki. Hania Balcerzak tylko nam powiedziała, co sądzi o zachowaniu Mikołaja. Zdradziła, jaką ma relację z Moniką i dlaczego zdecydowała się podejść do Dawida.

Hanna Balcerzak była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek "Hotelu Paradise". Od pierwszego dnia w oko wpadł jej Mikołaj i to z nim przez większość pobytu w Panamie budowała relację. W ostatnich odcinkach para zmagała się z kryzysem. Choć początkowo wydawało się, że to właśnie Hania i Mikołaj dotrą do finału "Hotelu Paradise", ich kłótnie oraz rozstanie sprawiły, że widzowie musieli stanąć po jednej ze stron. Większość internautów kategorycznie potępiła zachowanie Hani, uważając, że jej reakcje były zbyt gwałtowne.

Klaudia El Dursi od kilku lat prowadzi reality show "Hotel Paradise". Praca na planie programu wymaga od niej trwających wiele tygodni zagranicznych wyjazdów. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską gwiazda przyznaje, że nie ma recepty na tęsknotę za rodziną:

Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną
Klaudia El Dursi o kolejnym sezonie "Hotelu Paradise" i tęsknocie za rodziną "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Hania skomentowała Rajskie Rozdanie

Piątkowe Rajskie Rozdanie zaskoczyło internautów. Po ostatecznym zakończeniu relacji z Mikołajem Hania musiała mocno się napracować, by pozostać w programie. Sytuacji nie poprawiał fakt, że aż dwie panie tamtego wieczoru miały pożegnać się z Panamą. Zanim jednak uczestnicy stanęli przed najważniejszym wyborem każdego tygodnia, Monika i Mikołaj spotkali się w łazience i porozumieli na temat dalszych losów w "Hotelu Paradise". Okazało się, że mają w planach rozwijanie relacji.

Jak na spisek byłego hotelowego partnera zareagowała Hania? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl stwierdziła, że nie ma pretensji do Mikołaja, choć zaskoczył ją temat rozmowy w łazience.

- Żalu do Mikołaja nie mam, ponieważ tak jak wspominałam, nowe uczestniczki też zasłużyły na to, aby spędzić trochę czasu w hotelu, chociaż nie spodziewałam się, że tak szybko dogada się z Moniką - stwierdziła.

Hania zdawała sobie sprawę z kiepskiego położenia, w którym się znalazła. Do Rajskiego Rozdania zostało niewiele czasu, a w programie była nadwyżka kobiet. Te, którym nie uda się zawiązać sojuszy, będę musiały pożegnać się z "Hotelem Paradise".

- Po rozstaniu z Mikołajem stwierdziłam, że albo muszę wygrać konkurencję, albo zapoznać się z nowym uczestnikiem, bo nie widziałam żadnej szansy na stworzenie z kimś innym pary. Niestety los tak chciał, że nie było żadnej z moich opcji. Moje długie rozmowy z Angeliką, Grzesiem i Magdą zmotywowały mnie dosłownie 2 godziny przed Rajskim do działania, niestety było już za późno - przyznała Hania.

Co Hania sądzi o Monice? Uczestniczka stwierdziła, że nie nawiązały bliższej relacji.

- Z Moniką miałam najgorszy kontakt ze wszystkich uczestników, nie chcę wypowiadać się na jej temat - skwitowała.

Ostatecznie Hania postanowiła podejść do Dawida, który zaczął budować relację z Klaudią. Dla uczestniczki oznaczało to oczywistą eliminację. Skąd taka decyzja?

- Podczas Rajskiego, stwierdziłam, że czas zejść ze sceny. Wszystko, co chciałam, osiągnęłam i to był odpowiedni czas na powrót do domu. Byłam wykończona, więc wydaje mi się, że w tym momencie postąpiłabym tak samo - zdradziła Hania.

"Hotel Paradise". Hania o zakończeniu relacji z Mikołajem

Po licznych kłótniach Hania i Mikołaj stwierdzili, że z tej mąki chleba już nie będzie. Podjęli decyzję o rozstaniu, choć dla uczestniczki nie było to najłatwiejsze. Tylko nam Hania opowiedziała o tym, jak ocenia relację z Mikołajem.

Myślę, że zakończenie związku z Mikołajem było najlepszą decyzją dla nas. Mimo tego, że od samego początku postanowiliśmy iść wspólnie przez program, to z dnia na dzień zauważaliśmy u siebie coraz więcej wad, których nie mogliśmy znieść. Ja bardzo wyraziście pokazuję emocje i wiele razy moje krzyki były niepotrzebne, ale Miki wiedząc, że łatwo jest mnie wyprowadzić z równowagi, potrafił stać i wiercić dziurę do momentu, aż nie wybuchłam [...] Myślę, że w momencie, kiedy dostałam od wyroczni odpowiedź potwierdzającą, jedyne co zrobiłam, to patrzyłam na niego z wielkim żalem, co mu się bardzo nie spodobało

Więcej o tym, dlaczego ostatecznie doszło do rozpadu relacji z Mikołajem, przeczytacie w poniższym artykule:

Więcej o "Hotelu Paradise" przeczytacie na cozatydzien.tvn.pl.

"Hotel Paradise". Jakie pary powstały po Rajskim Rozdaniu?

Ostatnie Rajskie Rozdanie rozgrzało panamski raj do czerwoności. Z programem pożegnały się uczestniczki, które były w "Hotelu Paradise" od samego początku: Hania oraz Anastazja. Tym samym powstały nowe pary:

  • Magda i Grzegorz
  • Monika i Mikołaj
  • Angelika i David
  • Klaudia i Dawid
  • Ola i Marek

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości