Adam z "HP" pokazał pierwsze zdjęcie z ukochaną. Oboje chronią swój związek

Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6"
Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise 6"
Źródło: player.pl
Adam Podwapiński z "Hotelu Paradise" całkowicie zmienił swoje życie. Odkąd przywitał na świecie córeczkę, całkowicie stracił dla niej głowę. Ma też u swojego boku piękną ukochaną, ale oboje dbają o prywatność swojego związku. Adam zaskoczył fanów i opublikował pierwsze zdjęcie z partnerką.

Co słychać u Adama Podwapińskiego z 6. edycji "Hotelu Paradise"? Na początku tego roku został ojcem. 18 stycznia na świat przyszła jego córeczka Lilianna. Dla wielu fanów Adama informacja o tym, że będzie miał dziecko, była sporym zaskoczeniem. Mężczyzna nie chwalił się tym, że odnalazł miłość. Jednak nie ukrywał szczęścia, gdy oznajmił, że jego partnerka podczas porodu spisała się na medal i sprowadziła na świat jego piękną córkę.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

16032023_PRZELOMOWYMOMENT_KACZMAREK
Przełomowy Moment. Rozmowy Martyny Mikołajczyk: MARTYNA KACZMAREK

Adam Podwapiński pokazał zdjęcie z partnerką

Adam mieszka ze swoją rodziną w Szczecinie. Mężczyzna rzadko udostępnia zdjęcia swoich bliskich w mediach społecznościowych. Ostatnio skupiał się na swoim dziecku. Internauci zachwycali się słodkimi fotografiami jego małej córeczki. Fani Adama stwierdzili, że dziewczynka jest bardzo do niego podobna. Pytali też, gdzie jest mama Lilianny. Jednak Adam konsekwentnie nie reagował aż do teraz. W końcu opublikował zdjęcie z mamą swojego dziecka.

"U nas o deser zawsze jest wojna" - podpisał żartobliwie zdjęcie z ukochaną.

Wiadomo jednak, że partnerka Adama ma na imię Kornelia. Ona również jest zakochana w swojej córeczce i zgadza się z opiniami fanów, że Lilianna to kopia tatusia.

Adam Podwapiński w "Hotelu Paradise". Czy miał szansę na związek z Angeliką?

Jak dobrze pamiętają widzowie 6. edycji "Hotelu Paradise", Adam próbował stworzyć relację z Angeliką. Początek zapowiadał się całkiem obiecująco, ale podzieliła ich różnica temperamentów. W ich związek wkradły się kłótnie, które przerodziły się w awantury. Uczestniczka stworzyła parę z Davidem, jednak na początku nie do końca udało jej się zapomnieć o byłym partnerze. Gdy Adam musiał opuścić show, Angelika bardzo to przeżyła. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl wyznała, co wtedy czuła.

- Odejście Adama wywołało w każdym z nas wiele emocji, co dało się zauważyć podczas pożegnania. Ja z Adamem złapałam bardzo szybko fajny, szczery kontakt i był osobą, przy której dobrze się czułam. Czy byłam zaskoczona swoją reakcją? Nie bardzo - jestem bardzo emocjonalna. Z perspektywy widza naprawdę smutno mi było patrzeć na nasze pożegnanie. Mimo że nie byliśmy w parze i była między nami naprawdę ostra sprzeczka, to szybko się pogodziliśmy i rozmawialiśmy normalnie - stwierdziła.

Angelika dodała, że wiele się nauczyła podczas relacji z Adamem i nie chciała popełniać tych samych błędów w parze z Davidem. Dziewczyna podkreśliła w rozmowie z naszym serwisem, że traktowała Adama jak przyjaciela i nie widziała w nim partnera do relacji romantycznej. Adam ostatecznie znalazł miłość w Polsce.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości