Basia z "HP All Stars" reaguje na wpis Krzysztofa dotyczący rozstania. Prawda wyszła na jaw?

"Hotel Paradise All Stars". Basia Pędlowska, Krzysztof Świst
"Hotel Paradise All Stars". Basia Pędlowska odpowiada na wpis Krzysztofa dotyczący rozstania
Źródło: Materiały prasowe TVN7/Instagram @kristof_swist
Basia Pędlowska i Krzysztof Świst byli jedną z ulubionych par, które powstały po "Hotelu Paradise". Choć wróżono im wspólną, wspaniałą przyszłość, ich związek nie przetrwał. Teraz Krzysztof postanowił zabrać głos i ostatecznie uciąć plotki dotyczące ewentualnego odnowienia uczucia. Nic z tego nie będzie? Basia odpowiedziała na długi wpis ekspartnera.

"Hotel Paradise All Stars" płynie dalej, choć już bez aż trojga uczestników na pokładzie. Podczas pierwszego Rajskiego Rozdania z programem pożegnała się Basia. Choć kobieta sparowała się z Łukaszem, ten w trakcie dogadał się z Sarą, że to z nią chce zacieśniać przyjacielską relację. Zapomniał o tym powiedzieć aktualnej programowej partnerce, co nie przypadło Basi do gustu. Podczas Rajskiego Rozdania podeszła do Blondino Latino, by to z jego ręki pożegnać się z show. Nie omieszkała wbić kilku szpilek Łukaszowi, podkreślając, że woli zostać wyeliminowana przez uczciwego człowieka.

Sam Łukasz dużo dłużej w "Hotelu Paradise All Stars" nie zabawił. Został wyrzucony przez Nanę i Mikołaja, którzy po wygraniu quizu z wiedzy ogólnej, otrzymali możliwość wskazania uczestniczka, który opuści hotel. Z racji tego, że Łukasz był singlem, tak samo jak Dominika i oboje wpadli sobie w oko, kobieta nie miała do kogoś podejść na Rajskim Rozdaniu i również odpadła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wiktoria Gorodeckaja o aktorstwie i mediach społecznościowych
Wiktoria Gorodeckaja w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o mediach społecznościowych i pracy w branży filmowej

"Hotel Paradise All Stars". Basia i Krzysztof - historia związku

Widzowie oraz sami uczestnicy "Hotelu Paradise All Stars" żartują, że bliżej programowi do show "Ex na plaży". Trzeba przyznać, że odsetek ekspartnerów na kolumbijskiej wyspie jest dosyć wysoki. Toteż nie dziwią nikogo pytania, które internauci ślą do uczestników. Niedawno Grzegorz został zapytany o to, czy boi się wejścia Magdy. Jego odpowiedź nie pozostawiła złudzeń.

Przeczytaj: Grzegorz z "HP All Stars" boi się wejścia Magdy? Zabrał głos

Z podobnymi obawami mogła mierzyć się Basia? W trzeciej edycji "Hotelu Paradise" uczestniczka sparowała się z Krystianem i to z nim dotarła aż do finału. Para stanęła na Ścieżce Lojalności, a żadne z nich nie zdecydowało się na rzucenie kulą. Choć deklarowali zalążki uczucia, ich relacja nie przetrwała próby czasu. A Basia związała się z programowym przyjacielem. Swego czasu informacja o związku z Krzysztofem zaskoczyła fanów. Para poinformowała o łączącym ich uczuciu za pośrednictwem mediów społecznościowych w czerwcu 2021 roku.

Zakochani ochoczo publikowali wspólne zdjęcia i relacjonowali codzienność, wyglądając przy tym na wyjątkowo szczęśliwą. Na tyle, że Basia zdecydowała się na odważny krok. Porzuciła dotychczasowe życie i przeniosła się do Rzeszowa, gdzie zamieszkała z Krzysztofem. Mimo że mieli w planach zaręczyny, w czerwcu 2022 roku potwierdzili, że ich związek przeszedł do historii. Co ciekawe, w wizytówce przygotowanej przed wejściem do "Hotelu Paradise All Stars" Basia przyznała, że byli narzeczeństwem. Uczestniczka mocno przeżyła rozstanie, a upust emocjom niejednokrotnie dawała w mediach społecznościowych. Mimo to żadne z zainteresowanych nie zdradzało powodów rozpadu relacji. Po ogłoszeniu rozstania fani spekulowali, że z tej mąki jeszcze wyrośnie piękny chleb. Para wspólnie świętowała Nowy Rok, a relacją z sylwestrowej zabawy podzielili się w mediach społecznościowych.

Przeczytaj więcej: Basia i Krzysztof z "HP" wrócili do siebie? To nagranie wywołało burzę

"Hotel Paradise All Stars". Basia odpowiedziała na wpis Krzysztofa dotyczący powodów rozstania

Co więcej, niedawno Basia i Krzysztof spędzali wspólnie czas na jachcie. Choć wówczas fani pytali o to, czy do siebie wrócili, uczestniczka przyznała, że nie, a wyjazd był jedynie zawodowym zobowiązaniem. Teraz Krzysztof Świst zabrał głos. Zorganizował niedawno krótkie Q&A, podczas którego padło pytanie o związek z Basią. Mężczyzna przyznał, że ciągle jest o to pytany. Tym razem postawił sprawę jasno, wyjawiając przy okazji powody rozstania.

"Nie wiem, jak długo ten temat będzie się jeszcze ciągnął, tego typu pytań jest najwięcej, zatem odpowiem szczerze. Nasza relacja była ratowana kilka razy, po prostu nie lecieliśmy na tej samej fali tak to nazwę. Nie potrafiłem się z nią dogadywać. Poznałem od strony, której wy widzowie nie widzicie i nie znacie. Zawsze życzyłem dobrze dla B i myślałem, że możemy mieć normalny kontakt po rozstaniu. Dorośli i dojrzali ludzie uważam, że tak potrafią. To nie wychodziło, bo większość rozmów schodziła na jeden temat 'powrót'. Po ostatnim spotkaniu miała prośbę, abym nigdy się już z nią nie kontaktował i to uszanowałem. Nie mamy kontaktu, a nawet w ostatnim czasie wyrzuciła mnie z Instagrama. I po pewnych sytuacjach, które były w trakcie naszej relacji jak i po definitywnym zakończeniu utwierdzam się w przekonaniu, że podjąłem najlepszą decyzję w moim życiu!" - napisał Krzysztof.

"Hotel Paradise All Stars". Krzysztof Świst o powodach rozstania z Basią Pędlowską
"Hotel Paradise All Stars". Krzysztof Świst o powodach rozstania z Basią Pędlowską
Źródło: Instagram @kristof_swist

Fani szybko powędrowali na profil Basia, by zapytać ją o reakcję na wpis ekspartnera. "Jest dużo pytań o to, tak widziałam" - napisała i dodała:

Z szacunku do tego, co było i do samej siebie, nie będę tego komentować. Nie mam potrzeby, że by wyciągać brudy z naszej relacji, bo czemu miałoby to służyć? Nie potrzebuję atencji. Najbliższe osoby wiedzą, jak było i to wystarczy.
"Hotel Paradise All Stars". Basia Pędlowska o wpisie Krzysztofa
"Hotel Paradise All Stars". Basia Pędlowska o wpisie Krzysztofa
Źródło: Instagram @basia.pedlowska

"Hotel Paradise". Krzysztof o związku. Ma kogoś na oku?

Co więcej, Krzysztof zdradził, że poznał niedawno wspaniałą kobietę, a nad jej wdziękami ochoczo rozpływał się w mediach społecznościowych.

"Czy widziałeś ostatnio kobietę, która mega ci się spodobała fizycznie?" - zapytał internauta.

"Z pełnym przekonaniem odpowiadam: tak! Napiszę więcej. Poznaliśmy się i imponuje mi swoją dojrzałością, inteligencją, empatią. Ma piękny głos (śpiewa) i wie, co chce robić w życiu. Czas pokaże. Trzymajcie kciuki!" - odpowiedział.

Czy tajemniczą kobietą może być któraś z uczestniczek "Hotelu Paradise All Stars"? W końcu Krzysztof był ostatnio widziany u boku Nany...

Przeczytaj też: Nana w objęciach Krzysztofa, ekspartnera Basi. Fani zaskoczeni zdjęciami

"Hotel Paradise All Stars". Krzysztof Świst o tajemniczej kobiecie
"Hotel Paradise All Stars". Krzysztof Świst o tajemniczej kobiecie
Źródło: Instagram @kristof_swist
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe TVN7/Instagram @kristof_swist

podziel się:

Pozostałe wiadomości