Blondino Latino

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo

Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz, to urodzony w 1997 roku, pochodzący z poznania młody artysta, który swoją rozpoznawalność zawdzięcza programowi telewizyjnemu "Hotel Paradise". Zadebiutował on w pierwszej edycji tego reality show i zdobył miano najbardziej uśmiechniętego uczestnika programu.

Życie prywatne Blondino Latino

W wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl Blondino Latino opowiadał o sobie.

- Jestem rozpoznawalny jako muzyk, tiktoker, uczestnik Hotelu Paradise. To przez ten program się wybiłem, on pomógł mi rozwinąć skrzydła i to bardzo mocno. Wcześniej nie byłem w ogóle znany, a teraz mogę zajmować się tym, czym chcę. Wszystkim wydaje się, że pójdą do telewizji i będą super gwiazdami, ale to nie jest takie łatwe. To ciężka praca, ale chyba o to w życiu chodzi - stwierdził.

Uczestnik programu TVN powtarza, że aby realizować życiowe cele, trzeba nad nimi pracować. Zdradza również, że w jego życiu jest ktoś, kto otworzył mu umysł na szerszą skalę. Daje również do zrozumienia, że nie jest on osobą sterowaną przez innych i sam potrafi o siebie zadbać.

Blondino Latino – twórczość muzyczna

Łukasz Książkiewicz na swoim koncie ma dopiero 6 utworów, największą popularność zdobył utworem Solo felices. Jak twierdzi, w jego żyłach płynie kolumbijska krew; w takim też klimacie nagrywa swoje piosenki. Idolem Łukasz jest kolumbijski piosenkarz, Maluma. Pomimo niezbyt dużej rozpoznawalności Książkiewicza jego teledyski robią wrażenie i są starannie nagrane. W 2020 roku wypuścił 4 piosenki kolejne, a kolejne dwa utwory ujrzały światło dzienne w 2022 roku. Planuje dalszy rozwój w branży muzycznej.

Blondino Latino – latynoskie podejście do życia

Blondino Latino ma się za pozytywną osobę: otwartą, korzystającą z życia. Pomimo zdobycia drugiego miejsca w programie Hotel Paradise, czuł się jak zwycięzca. Jego znajomi twierdzą, że jest swatką: połączył już cztery pary, za co są mu ogromnie wdzięczni. Jego osobistym marzeniem jest wystąpienie z Malumą, którego nazywa swoim przewodnikiem muzycznym. W mediach społecznościowych Książkiewicz pokazuje swoją codzienność pełną radości, tańca i muzyki. Zachęca innych do korzystania z życia i cieszenia się każdą chwilą. Na profilu instagramowym celebryta dzieli się zdjęciami z odbytych podróży i pokazuje odwiedzone słoneczne miejsca.

Blondino Latino – twórczość muzyczna

Najlepiej czuje się na scenie i w tym kierunku prowadzi swoją ścieżkę kariery, ponieważ muzyka i taniec są nieodłącznymi elementami jego życia. Chciałby pokazać Polakom, że można się bawić. W wolnych chwilach ćwiczy z wykorzystaniem masy swojego ciała, by na teledyskach wyglądać nienagannie – uprawia głównie kalistenikę.

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość? Blondino z "Hotelu Paradise" opowiedział szczerze o miłosnej historii, która wydarzyła się na planie jego teledysku.

Źródło zdjęcia głównego: TVN