Kamil z "HP All Stars" dopiero teraz zobaczył, że ktoś go okłamał w programie. Robi się gorąco

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars" o zachowaniu Mikołaja
Źródło: Instagram
Kamil Piórkowski to jeden z najbardziej znanych uczestników "Hotelu Paradise". Mówi, że jest jednym z największych graczy w historii rajskiego show. W nowej odsłonie programu znalazł się w centrum zainteresowania, gdy Natalia "Nana" Majos i Mikołaj Grzybowski musieli wytypować osobę, która wróci do domu. Choć ostatecznie Kamil Piórkowski pozostał w grze, podczas jednej z rozmów usłyszał poważne kłamstwo. "Gramy" - napisał w komentarzu na Instagramie.

Kamil Piórkowski od początku przygody w rajskim programie nie krył, że liczy się dla niego dobra zabawa i nie zamierza iść na ustępstwa. Co ciekawe, Mikołaj Grzybowski, który chciał, by Kamil opuścił show w prywatnej rozmowie zarzekał się, że na niego nie stawiał. W odcinku emitowanym w telewizji kłamstwo wyszło na jaw. Zobaczcie jego reakcję.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise" o zachowaniu Mikołaja

Wygrana w quizie wiedzy ogólnej sprawiła, że Natalia "Nana" Majos i Mikołaj Grzybowski otrzymali wielką moc. Mogli wytypować jedną osobę, która opuści "Hotel Paradise". Tym samym od nich zależało, kto będzie zagrożony podczas Rajskiego Rozdania. Dwie osoby, które brali pod uwagę to Łukasz Hryniewiecki i Kamil Piórkowski. Ostatecznie to ten pierwszy wrócił do domu. Niedługo później doszło do rozmowy między Mikołajem a Kamilem, podczas której padło stwierdzenie, że Kamil mógł czuć się całkowicie bezpiecznie. Kłamstwo dzięki emisji show szybko wyszło na jaw, co nie umknęło uwadze widzów.

"Kamil, jak się czujesz z zachowaniem Mikołaja... Typował ciebie do wyrzucenia, a w twarz ci mówił co innego?" - zapytała jedna z obserwatorek Kamila.

"Gramy, gramy" - odpowiedział.

Nowe odcinki "HP All Stars" możecie oglądać w każdy czwartek i piątek na antenie TVN 7 oraz w player.pl.

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Kamil Piórkowski z "HP All Stars" o zachowaniu Mikołaja
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Źródło: Instagram

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise". Co u niego słychać?

Kamil Piórkowski pochodzi ze Śląska. Z wykształcenia jest ekonomistą i specjalizuje się w wycenie nieruchomości. Nie pracuje jednak w zawodzie. Działa w branży eventowej i prowadzi agencję hostess. Oprócz kwestii zarobków uczestnik "Hotelu Paradise" ceni sobie też to, że na co dzień przebywa w otoczeniu pięknych kobiet. Opisując mocne strony zaznaczył, że robi wyjątkowe śniadania na słodko, a przy bliższym poznaniu zyskuje jako wierny i pomocny kompan.

Kamil Piórkowski jest pewny siebie i jak sam zaznacza, ma coś z megalomana. Twierdzi, że był w życiu zakochany i dobrze wspomina to uczucie. Do programu zgłosił się jako świeżo upieczony singiel, jednak nie zadeklarował poszukiwania prawdziwej miłości. W "HP" szukał okazji do przygody, sprawdzenia się w nowym środowisku i spróbowania sił w reality show.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości