Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino w "Hotel Paradise All Stars". "Chcę pokazać światu moją muzykę"

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino
Źródło: TVN
"Hotel Paradise" powraca na ekrany w zupełnie innowacyjnej odsłonie "All Stars". Widzowie będą mogli śledzić historię uczestników z poprzednich edycji show. Chodzi oczywiście o singli, którzy wciąż poszukują prawdziwej miłości i chcą zdobyć duże pieniądze. Znamy już personalia drugiego mieszkańca hotelu - jest to Łukasz Książkiewicz, znany również jako Blondino Latino.

Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Latino wziął udział w pierwszej edycji "Hotelu Paradise" i szybko zdobył sympatię widzów dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu, zaraźliwemu śmiechowi i miłości do latynoskich rytmów. Teraz koncentruje się na swojej karierze muzycznej i rozwija się jako influencer oraz postanowił wziąć udział w programie "Hotel Paradise All Stars".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wywiad - Blondino Latino
Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo – kim jest?

Łukasz "Blondino" Książkiewicz był bez wątpienia najbardziej uśmiechniętym uczestnikiem pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise". 26-latek w tanecznym stylu przekroczył progi raju i zyskał sympatię zarówno widzów, jak i pozostałych uczestników dzięki swojemu pozytywnemu usposobieniu. Mimo że w programie szukał prawdziwego uczucia, nie udało mu się znaleźć odpowiedniej osoby. Zyskał jednak za to przyjaciółkę w postaci Marty, która stała się dla niego bliskim wsparciem. Para dotarła do finału, ale niestety nie udało im się wygrać z powodu braku lojalności ze strony innych uczestników. Po programie postanowił wykorzystać zdobytą w show-biznesie wiedzę i skupić się na swojej karierze muzycznej. Regularnie nagrywa nowe piosenki w stylu latino i marzy o tym, by zagrać przed wielką publicznością.

Pytany o powrót do programu "Hotel Paradise", Blondino powiedział: "Przede wszystkim to świetna okazja do tego, by pokazać światu moją muzykę. Dodatkowo poprzednim razem bardzo dobrze się bawiłem i poznałem wspaniałych ludzi. Liczę więc, że i tym razem spotkam na swoje drodze super osoby oraz przeżyję kolejną niezapomnianą przygodę".

"Hotel Paradise All Stars" – uczestnicy

"Hotel Paradise All Stars" to kolejna okazja dla uczestników poprzednich edycji programu "HP" na powrót do raju. Uczestnicy są singlami i pragną znaleźć miłość. Jednak czy tym razem będzie im łatwiej dotrzeć do wielkiego finału? Mimo że znają już zasady i wiedzą, czego mogą spodziewać się po programie, nie wiedzą, czy spotkają swoich byłych partnerów lub największych rywali. Czy stare uczucia odżyją w willi? W "Hotel Paradise All Stars" emocji na pewno nie zabraknie! Mimo że może się wydawać, że powrót do raju będzie dla nich bezstresowy, uczestnicy czekają na niespodzianki i wyzwania, które mogą wpłynąć na ich drogę do zwycięstwa.

Do tej pory wiadomo, że w programie "Hotel Paradise All stars" pojawią się:

"Hotel Paradise All Stars" – gdzie i kiedy oglądać?

Nowa edycja programu "Hotel Paradise All Stars" rozgrywająca się w Kolumbii będzie miała swoją premierę w TVN7 i na platformie Player.pl już w czwartek, 25 maja tego roku. Emisja odcinków następować będzie w czwartki oraz piątki o godzinie 20.00.

Zobacz galerię zdjęć:

Uczestnicy programu "Hotel Paradise All Stars"
"Hotel Paradise All Stars". Natalia "Nana" Majos
"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Książkiewicz, czyli Blondino Lationo
"Hotel Paradise All Stars". Artur Sargsyan
"Hotel Paradise All Stars". Anna Adamczyk
+21
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości