Blondino z "HP" sprawił, że inny uczestnik programu się zakochał. O kim mowa?

Blondino z "Hotelu Paradise" o muzyce, zakochaniu i byciu swatką. Kto zawdzięcza mu miłość?
Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników 1. edycji "Hotelu Paradise". Już niedługo pojawi się jego kolejny muzyczny projekt. W rozmowie z Dagmarą Olszewską dla cozatydzien.tvn.pl  opowiedział o muzyce, pasji i miłości, która rozpoczęła się na planie jego teledysku.

Uczestnik "Hotelu Paradise" wyjaśnił, jak program zmienił jego życie. To właśnie tam widzowie TVN 7 zobaczyli go po raz pierwszy. Łukasz Książkiewicz wyznał, że kilkukrotnie był dla swoich znajomych Kupidynem. Opowiedział także, jak sam radzi sobie w miłości. 

"Hotel Paradise" - Blondino Latino o sławie i programie

Łukasz Książkiewicz pojawił się w "Hotelu Paradise" i szybko zyskał miano najbardziej uśmiechniętego i zadowolonego uczestnika sezonu. Swoim optymizmem zarażał innych i głośno mówił o planach na podbój rynku muzycznego latynoskimi rytmami. 

- Jestem rozpoznawalny jako muzyk, TikToker, uczestnik "Hotelu Paradise". To przez ten program się wybiłem, on pomógł mi rozwinąć skrzydła i to bardzo mocno. Wcześniej nie byłem w ogóle znany, a teraz mogę zajmować się tym, czym chcę. Wszystkim wydaje się, że pójdą do telewizji i będą super gwiazdami, ale to nie jest takie łatwe. To ciężka praca, ale chyba o to w życiu chodzi. Jeśli chcemy realizować w życiu cele, to musimy nad nimi pracować - powiedział w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl. 

Blondino Latino o miłości. Kto zawdzięcza mu swoje uczucie?

Pierwsza edycja "Hotelu Paradise" okazała się ogromnym, telewizyjnym hitem. Widzowie do tej pory śledzą losy uczestników. Właśnie dlatego w mediach zawrzało, gdy Chris Ducci, zwycięzca programu, zaczął spotykać się z piękną Moniką, która zagrała w teledysku Łukasza Książkiewicza. Blondino zdradził, czy to właśnie tam rozpoczęła się ich miłość.

- Jestem ich Kupidynem. W życiu mam chyba takie trzy, cztery pary, które przeze mnie są w związku. Może nie małżeńskim, ale narzeczeńskim. Jeśli chodzi o Chrisa i Monikę, to faktycznie poznali się na planie mojego teledysku. Są razem, mają dzidziusia i wydaje mi się, że są szczęśliwi - wyznał Łukasz Książkiewicz. 

Blondino Latino opowiedział także, jak obecnie wygląda jego historia miłosna i czy jest otwarty na nowe uczucie.

- Moje love story wygląda tak, że ostatnio pojawił się w moim serduszku ktoś, kto otworzył mi umysł na szerszą skalę. Wiadomo, że jak się coś czuje w sercu, to człowiek jest inny. Wydaje mi się, że rozwija się z tego coś fajnego, ale nie chcę zapeszać. Tyle mogę powiedzieć - powiedział.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości