Łukasz z "HP" ostro o powodach rozstania z Naną. Długo nie zabierali głosu

Nana i Łukasz z "HP" wyznają prawdę o swoim związku
Nana i Łukasz z "HP" wyznają prawdę o swoim związku
Źródło: MWMEDIA
Łukasz Hryniewicki i Natalia "Nana" Majos poznali się w 4. edycji "Hotelu Paradise". Para po pewnym czasie zaczęła spędzać ze sobą więcej czasu, aż w końcu pojawiło się zakochanie. Po powrocie do Polski przez długi czas tworzyli zgrany duet. Niestety rozstanie, o którym poinformowali w sieci, nie przebiegło spokojnie. W pierwszej Pandorze w "Hotelu Paradise All Stars" padły na ten temat wyjątkowo mocne słowa. Zobaczcie, co wydarzyło się w odcinku.

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki wraz z informacją o rozstaniu wyznali, że nie chcą tworzyć medialnych batalii i obrzucać się oskarżeniami na oczach obserwatorów. Z biegiem czasu na ich profilach zaczęło pojawiać się coraz więcej wzmianek na temat tego, co jeszcze do niedawna ich łączyło. Jak szybko się okazało, byli zakochani wciąż mają sobie wiele do wyjaśnienia...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun
"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun

"Hotel Paradise All Stars". Łukasz Hryniewicki o rozstaniu z Natalią "Naną" Majos

Już w drugim odcinku "Hotelu Paradise All Stars" uczestnicy zostali zaproszeni na sławetną Pandorę. To wydarzenie, podczas którego muszą szczerze odpowiedzieć nawet na najtrudniejsze, anonimowe pytania zadane przez pozostałych mieszkańców rajskiej willi. Pojawienie się w show Natalii "Nany" Majos i Łukasza Hryniewickiego, którzy jeszcze do niedawna byli parą, zwiastowało wielką burzę z piorunami. Ta jednak szybko przerodziła się w prawdziwy sztorm.

"Rozstaliście się, bo byłeś skupiony bardziej na sobie, niż na relacji z Naną?" - brzmiało pytanie do Łukasza Hryniewickiego na jednej z kart.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać.

"W sumie różnie tam było, różne emocje były, dużo się działo. W pewnym momencie stwierdziliśmy, grzecznie mówiąc, że patrzymy w inny sposób na życie, mamy troszeczkę inne wartości, więc zakończyliśmy to" - powiedział.

W jednym z kolejnych pytań Łukasz Hryniewicki wyznał też, że nie cieszy się z tego, że razem z "Naną" występuje w programie i miał szczerą nadzieję, że nie zobaczy jej tym razem w "Hotelu Paradise".

Jak potoczą się losy uczestników? Czy miłość Łukasza i "Nany" odżyje? Tego dowiemy się zapewne już niedługo.

Natalia "Nana" Majos o rozstaniu z Łukaszem Hryniewickim

Natalia "Nana" Majos i Łukasz Hryniewicki to para, która była przez wielu widzów rajskiego show postrzegana jako ta idealna, zgrana a na pewno - szaleńczo zakochana. Przez miesiące pokazywali w mediach społecznościowych swoje płomienne uczucie a nawet - wystąpili wspólnie w teledysku promującym 5. sezon "HP". Wieść o ich rozstaniu szybko obiegła media i zasmuciła tysiące obserwatorów i fanów programu. Gdy "Nana" zadeklarowała, że spotkała się z Łukaszem ostatni raz internauci zauważyli, że w jej krótkim poście kryje się wiele smutku i żalu.

"Chciałabym się z Wami czymś podzielić. Właśnie Łukasz odjechał ze wszystkimi swoimi rzeczami z przeprowadzki. Nawet nie wiecie, jaką poczułam ulgę, że już kompletnie nic nas nie łączy. Nie powiem, że było to przyjemne spotkanie, ale przynajmniej ostatnie. Cieszę się, że jedyne co mieliśmy wspólnego to jakieś duperelki, a nie np. mieszkanie czy nie daj Boże… " - napisała wymownie Natalia "Nana" Majos dodając do wypowiedzi emotikonę kobiety w ciąży.

To jednak nie wszystko. Uczestniczka "HP" zaznaczyła, że między parą działo się wiele złych rzeczy.

"Tyle złego wydarzyło się przez ostatni miesiąc, końcówka roku to była jakaś masakra, tyle wyrządzonych przykrości, ale już po wszystkim. Cieszę się, że każdy pójdzie już swoją drogą" - dodała na końcu.

Ponowne spotkanie Natalii "Nany" Majos i Łukasza Hryniewickiego możecie oglądać w "Hotel Paradise All Stars" w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN 7 i w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości