"Hotel Paradise All Stars" zaskoczył widzów. W 1. odcinku dołączyły aż 4 nowe osoby!

"Hotel Paradise ALl Stars"
"Hotel Paradise All Stars" - co wydarzyło się w pierwszym odcinku?
Źródło: MW MEDIA, materiały prasowe
Długo wyczekiwany "Hotel Paradise All Stars" zadebiutował na antenie TVN 7 i w player.pl. Na widzów czekało wiele zaskoczeń. Co działo się w pierwszym odcinku? Kogo zobaczymy w kolumbijskiej willi? Jakie relacje łączyły mieszkańców rajskiego show? Tego dowiecie się z poniższego tekstu.

"Hotel Paradise All Stars" to okazja dla tych uczestników, którzy w poprzednich edycjach "Hotelu Paradise" nie odnaleźli miłości. Kilkoro z nich ponownie spotka się w rajskiej willi, gdzie będzie walczyło o nowe relacje i oczywiście - wstąpienie na finałową ścieżkę lojalności. Nową odsłonę "Hotelu Paradise" możecie oglądać w każdy czwartek i piątek o godzinie 20:00 na antenie TVN 7, oraz w player.pl.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

"Hotel Paradise All Stars" - zwiastun

"Hotel Paradise All Stars" - co wydarzyło się w pierwszym odcinku?

Pierwszy odcinek "Hotelu Paradise All Stars" wzbudził wiele emocji. Wszystko przez to, że w rajskiej willi pojawili się uczestnicy, których widzowie nie mogli się spodziewać. Do tej pory znaliśmy jedynie 5 osób, które przekroczyły progi hotelu. Byli to: Łukasz "Blondino" Książkiewicz, Barbara Pędlowska, Natalia "Nana" Majos, Grzegorz Głuszcz i Julia Skrodzka. Kto jeszcze zawitał do kolumbijskiego raju?

W premierowym odcinku "Hotelu Paradise All Stars" zobaczyliśmy też Łukasza Hryniewickiego, Wiktorię Kozar, Maurycego Sas-Uhrynowskiego oraz Sarę Jezuit. Szczególnie duże emocje wzbudziło pojawienie się w prograch rajskiej willi Łukasza, który jeszcze do niedawna był związany z Natalią "Naną" Majos. Para rozstała się w niezgodzie i choć oficjalnie nie podała przyczyn rozpadu związku, po ich wpisach w mediach społecznościowych jednoznacznie możemy stwierdzić, że nie chcą przebywać dłużej w swoim towarzystwie. Jak poradzą sobie w zamkniętej willi? O tym przekonamy się zapewne już niedługo.

"Hotel Paradise All Stars" - pierwsze zadanie uczestników i parowanie

Tuż po tym, jak widzowie poznali pierwszych uczestników zamieszkałych kolumbijską willę, Klaudia El Dursi zjawiła się z pierwszym zadaniem specjalnym. Czterech programowych kawalerów otrzymało pluszowe misie. Zabawki zostały wyposażone w głośnik i specjalny rejestrator dźwięku. To właśnie w ten sposób mieli w kilku zdaniach opowiedzieć o sobie i zachęcić potencjalne partnerki do dzielenia sypialni.

Wybór misia utrudniał dodatkowo fakt, że zarejestrowany dźwięk został zmieniony, co całkowicie uniemożliwiło rozpoznanie autora wiadomości. I choć w pierwszym odcinku nie poznaliśmy wyboru uczestniczek, mogliśmy podziwiać pierwsze reakcje Łukasza i Natalii, którzy w oddali rozpoznali swoje lica. I cóż tu dużo kryć - żadne z nich nie okazało zadowolenia z zaistniałej sytuacji. Pamiętacie, że w "Hotelu Paradise" możemy spodziewać się jedynie tego, co niespodziewane? Gwarantujemy, że w "HP All Stars" te słowa nabiorą nowego znaczenia.

Nowy odcinek "Hotelu Paradise All Stars" już w piątek, 26 maja o 20:00 w TVN Style i w player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA, materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości