Eliza i Jay komentują relację Kaspra i Laury. Opisali, co zauważyli, będąc w hotelu

"Hotel Paradise". Eliza i Jay komentują związek Kaspra i Laury
"Hotel Paradise". Eliza i Jay komentują związek Kaspra i Laury
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
W 5. edycji "Hotelu Paradise" wygrała przyjaźń, ale miłość też zagościła w sercach naszych uczestników. Eliza i Jay kontynuują swoją relację po programie. Zareagowali na związek Kaspra i Laury. Już wcześniej przeczuwali, że coś więcej może ich połączyć.

Jay i Eliza udzielili wywiadu dla cozatydzien.tvn.pl. Przyjechali do studia, aby porozmawiać z Aleksandrą Głowińską o łączącej ich relacji. Para mieszka teraz razem z rodzicami dziewczyny. Przypieczętowali swój związek tatuażami, które wykonali u Mariki. Opowiedzieli nam, jakie mają dla nich znaczenie. Zdradzili też, w jaki sposób musieli się ukrywać. Sprawdź tutaj.

Eliza i Jay komentują związek Kaspra i Laury. Już wcześniej widzieli, że coś ich połączyło

Będąc w "Hotelu Paradise" uczestnicy mogli przegapić pewne wątki i zajęci sobą nie śledzili wszystkich relacji. Jednak Eliza i Jay potwierdzili, że między Kasprem i Laurą zaiskrzyło już w programie, co dawało im duże szanse na to, że mogą zostać parą po przyjeździe do Polski.

- To, że są parą, to było zaskoczenie, ale że się zbliżyli poza programem, nie było zaskoczeniem, bo było czuć, że coś ich do siebie ciągnie. Gdy Laura miała immunitet i musiała być w parze z Kasprem, to oni się strasznie dobrze dogadywali. I to było takie naturalne. Cieszę się, że się tak zdarzyło - wyznał Jay.

Eliza podziela zdanie ukochanego. Zwróciła jednak uwagę na to, dlaczego Kasper i Laura zachowali w stosunku do siebie taki dystans w show. Na koniec podzieliła się życzeniami dla tej pary.

- Ja też tak uważam. Było widać, że ciągnie ich do siebie i może nawet w "Hotelu" chcieliby stworzyć parę, ale tam raczej była gra o bezpieczeństwo. Może nie do końca byli pewni tego, czy obie strony są zainteresowane, bali się zrobić taki krok. Dlatego myślę, że wszystko po programie się między nimi rozwinęło, z czego też się cieszę. Bo jeśli widać, że to jest faktycznie szczera relacja i im się wiedzie, to ja trzymam za nich kciuki.

Eliza i Jay z "Hotelu Paradise" o związku Kaspra i Laury
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Co słychać u Laury i Kaspra z "Hotelu Paradise"?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Laura i Kasper nie muszą się już ukrywać. Coraz częściej publikują na Instagramie zdjęcia razem. Pokazują romantyczne chwile i cieszą się tym, co im się przytrafiło.

"Jak wiecie, żadne z naszej dwójki nie pojechało do Panamy z nadzieją na związek czy szukanie czegoś więcej. W 'Hotelu' byliśmy razem zaledwie dwa dni i tyle nas widzieliście. Wystarczył jeden wieczór bez kamer, żeby stwierdzić, że to jest właśnie to (to, czego nie szukaliśmy). Musieliśmy przelecieć 10 tysięcy kilometrów i znaleźć się na końcu świata, żeby spotkać swoją bratnią duszę i dalej nie dowierzamy, że mamy teraz siebie. Nie wiedzieliśmy, że takie historie się zdarzają. Jest fajnie" - napisali we wspólnym poście.

Oliwia i Kuba - kolejna programowa para, która udowodniła szczerość swoich uczuć po programie, bardzo wspierają Kaspra i Laurę. Spędzają z nimi wolny czas, który relacjonują na Instagramie.

"Uwielbiam Was, wiedziałam, że jesteście dla siebie stworzeni" - napisała Oliwia w reakcji na zdjęcie zakochanej pary.

Sprawdźcie kolejne romantyczne zdjęcie Kaspra i Laury. Kliknijcie TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości