Eliza z "Hotelu Paradise" przeszła operację. "Jest tragicznie"

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" poddała się operacji uszu. Celebrytka od dawna walczyła z tym kompleksem i postanowiła skorzystać z pomocy chirurga plastycznego. Jay Dąbrowski czuwał przy ukochanej przez cały czas jej pobytu w szpitalu. Zwrócił się też do hejterów, którzy krytykowali wygląd jego partnerki. "Mam nadzieję, że są teraz z siebie dumni" - napisał.

Eliza Milewska i Jay Dąbrowski poznali się dzięki programowi "Hotel Paradise". Między uczestnikami randkowego show od razu zaiskrzyło, a po powrocie do Polski oboje postanowili kontynuować swoją relację. Jay przeprowadził się do ukochanej z USA i cały czas bardzo mocno ją wspiera. Niedawno wyjawił, że jego partnerka zadecydowała się na operację plastyczną uszu, ponieważ miała z tego względu ogromne kompleksy.

Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Jay z "Hotelu Paradise" o operacji Elizy. Zwrócił się do hejterów

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" jakiś czas temu przyznała, że przygotowuje się do operacji. Celebrytka niedawno udała się do szpitala, jednak nie zdradzała więcej informacji. Zrobił to za nią jej partner.

Jay Dąbrowski za pomocą InstaStories wyjaśnił, jakiemu zabiegowi podda się jego ukochana. Okazało się, że chodzi o operację plastyczną uszu. Warto bowiem podkreślić, że Eliza Milewska miała ogromne kompleksy z powodu swojego wyglądu. Jej ukochany zwrócił się też do hejterów, którzy wcześniej ją krytykowali.

"Nie chcę uchylać się od odpowiedzialności, że nie mogłem dać Elizie wystarczająco dużo miłości, aby zdjąć z niej ten kompleks. Mimo to mam nadzieję, że wszyscy ludzie, którzy znaleźli przyjemność w pisaniu tak wielu bolesnych komentarzy, jak na przykład 'Mały brzydki Dumbo' pod zdjęciem Elizy z dzieciństwa, są teraz z siebie dumni" - napisał.

Jay Dąbrowski o operacji Elizy
Jay Dąbrowski o operacji Elizy
Jay Dąbrowski o operacji Elizy
Źródło: Screen InstaStories

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise" jest już po operacji uszu. Jak się czuje?

Chwilę po operacji relacje na InstaStories dodała także Eliza Milewska. Celebrytka zapewniała fanów, że wszystko poszło zgodnie z planem, a ona sama czuje się bardzo dobrze. Dodała, że otrzymała bardzo fachową opiekę.

"Czuję się dobrze. Niedawno, z pół godziny temu, wyjechałam z sali operacyjnej. Na razie nic mnie nie boli, ale może dlatego, że mam jeszcze leki przeciwbólowe w swoim organizmie. Robiłam uszy, jak widać, bo mam teraz hełm elegancki na głowie. Jay przy mnie czuwa" - powiedziała.

Celebrytka nie ukrywała, że to było spełnienie jej marzeń.

"Jestem strasznie szczęśliwa" - podkreśliła.

Potem jednak dolegliwości pooperacyjne coraz bardziej dawały o sobie znać.

"Update: jest tragicznie. Wczoraj spałam tylko cztery godziny ze stresu, a dzisiaj z bólu nie będę spać pewnie ani godziny. Popłakałam się dziś trzy razy, tak mnie boli. Lekarze mnie uprzedzili, że po operacji może być boleśnie, ale myślałam, że będę bardziej odporna" - wyznała.

Eliza Milewska powiedziała, jak się czuje po operacji
Eliza Milewska powiedziała, jak się czuje po operacji
Eliza Milewska powiedziała, jak się czuje po operacji
Źródło: Screen InstaStories

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości