Eliza zwróciła się do fanów. Martwi się o Jay'a. "Jest o wiele gorzej"

"Hotel Paradise". Jay i Eliza zachorowali. W jakim są teraz stanie?
"Hotel Paradise". Jay i Eliza zachorowali. W jakim są teraz stanie?
Źródło: player.pl
Jay i Eliza z 5. edycji "Hotelu Paradise" zachorowali w Afryce. Ich egzotyczna podróż rozpoczęła się od walki o zdrowie, a nawet życie! Para trafiła do szpitala. Uczestnicy show poinformowali, co im dolega. Niestety stan Jay'a nadal jest poważny.

Jay i Eliza zachorowali na czerwonkę. A nieleczona czerwonka może okazać się chorobą śmiertelną. Jay dodał, że poza tym, mają bardzo agresywną bakterię w żołądku. Oboje dobrze przygotowali się na taki wyjazd, zrobili niezbędne szczepienia, ale niestety muszą uporać się z chorobą, a to nie będzie takie łatwe. "Nie mogliśmy nawet otworzyć oczu i na pewno się podnieść z łóżka. Sceny w naszym mieszkaniu były okropne. Byliśmy bardzo blisko poddania się" - przyznał partner Elizy.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" szczerze o swoim zachowaniu w show. Żałują tego samego
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Jay i Eliza zachorowali. W jakim są teraz stanie?

Uczestnicy "Hotelu Paradise" mieli relacjonować swoją ekscytującą podróż na Instagramie. Niestety jest ich tam coraz mniej, a zamiast radości z poznawania innej kultury i ludzi, jest płacz i cierpienie. Eliza udostępniła zdjęcie, na którym jeszcze była zdrowa. Napisała, że jest z nią coraz lepiej, ale z Jay'em jest nadal kiepsko.

"Praktycznie wrócił do stanu z dnia pierwszego, ze względu na to, że miał x razy więcej bakterii ode mnie. Właśnie przez to będzie też o wiele dłużej zdrowieć" - dała znać na Instagramie.

Para jest w stałym kontakcie z lekarzem. Nie miał on najlepszych wieści dla Jay'a. Mężczyzna ma złe wyniki badań.

"Noc znów była okropna. Gdy wezmę wszystkie lekarstwa naraz, mam jakieś 30 minut mniejszy ból" - dodał.

Eliza i Jay o swoim stanie zdrowia
Eliza i Jay o swoim stanie zdrowia
Źródło: Instagram @jay_dabrowski/@eliza.milewska

"Hotel Paradise". Jay zwrócił się do fanów

Jay dołączył na InstaStories jeszcze jedną wiadomość dla fanów. Podziękował im za ogrom wsparcia. Nie krył zaskoczenia, że dostali z Elizą więcej wiadomości, niż podczas emisji "Hotelu Paradise" z ich udziałem. Fani pisali nawet do ich rodziny, by jakoś pomóc.

Jay zwrócił uwagę na to, że odpowiednie ubezpieczenie jest ważne w przypadku tak dalekich podróży.

"Eliza ma 3 razy droższą ubezpieczalnię niż ja, ale bez mojej byśmy może już nie żyli. Doktor mówił, że 48 godzin bez leczenia byłoby dość dla bakterii, żeby wygrać z organizmem. Ubezpieczalnia Elizy powiedziała, że ktoś oddzwoni. Po kilku godzinach oddzwoniła na whatsappie, podczas gdy nie mieliśmy dostępu do Internetu. Żadnego innego kontaktu nie było" - skarżył się Jay.

Eliza wyjaśniła swoim obserwatorom, że przed wyjazdem była z ukochanym u lekarza i zaszczepili się na wszystko prócz malarii, przed którą można się uchronić jedynie profilaktyką.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości