Grzegorz z "HP" musiał uciekać z sypialni. Krzyczał z bólu [BONUSY Z RAJU]

Grzegorz i Monika z "Hotelu Paradise"
W sypialni Grzegorza i Moniki z "Hotelu Paradise" pojawiła się ktoś trzeci
Źródło: Player.pl
W "Bonusach z raju" widzowie mają szansę zobaczyć sceny, które nie zostały wyemitowane w TV. Tym razem w pokoju Moniki Schmidt i Grzegorza Głuszcza pojawił się niespodziewany gość, który spowodował, że mężczyzna aż wyskoczył z łóżka.

Sypialnie w "Hotelu Paradise" są miejscem, w którym uczestnicy mają szansę zbliżyć się do siebie. Wspólne chwile przed zaśnięciem wpływają na otwarte, szczere rozmowy. Ten etap Monika Schmidt i Grzegorz Głuszcz mają za sobą. Każda z ich rozmów w tej chwili jest przede wszystkim budowaniem przyjaźni. To właśnie Monika Schmidt uratowała Grzesia na ostatnim Rajskim Rozdaniu przed odpadnięciem z panamskiego show.

Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Klaudia El Dursi o Grzegorzu z "HP"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz z "Hotelu Paradise" odkrył w sypialni nieproszonego gościa

W sypialni Grzegorza Głuszcza i Moniki Schmidt pojawił się nieproszony gość. Była to osa, która dostała się pod kołdrę i użądliła chłopaka w plecy. Oboje zerwali się na równe nogi i próbowali w ciemności odkryć przyczynę bólu. Uczestnik panamskiego show poczuł silny ból w miejscu użądlenia. Dziewczyna ruszyła mu na ratunek i udzieliła pierwszej pomocy partnerowi. Między nimi w wyniku tego zdarzenia wynikła zabawna konwersacja na temat tego czy osa żądli, czy gryzie.

"Osa albo gryzie, albo wstawia żądło, czyli żądli. One są takie" - powiedziała z uśmiechem Monika Schmidt.

Monika i Grzegorz z "Hotelu Paradise"
Monika i Grzegorz z "Hotelu Paradise"
Monika i Grzegorz z "Hotelu Paradise"
Źródło: https://www.instagram.com/monika.hotelparadise6/

Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradsie" wciąż zaskakuje. W nowym tygodniu nie brakuje zwrotów akcji. W panamskiej willi pojawiła się nowa uczestniczka Natalia Bajko. Dziewczyna miała wybrać, z kim uda się na randkę, widząc uczestników "Hotelu Paradise" tylko przez prześwitujące parawany. Postawiła na Mikołaja Grzybowskiego. Para udała się na ekscytującą randkę jeepem po okolicy. Od tego momentu zostali nową parą w panamskiej grze.

Na co dzień Natalia Bajko jest spedytorem w firmie transportowej. Jej pasją jest też fotomodeling. W reality show zdradziła, że nigdy nie była zakochana i przyjechała, żeby przeżyć niezapomnianą przygodę. Dziewczyna stawia bardzo mocno na własne zdanie. Mężczyznę chce traktować jako dodatek do swojego szalonego życia. Czy znajdzie miłość? Zobaczymy!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ

Przeczytaj więcej o "Hotelu Paradise":

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości