Kuba Wojewódzki potwierdził związek z Anną Markowską? Tomasz Karolak go sprowokował

Tomasz Karolak zaskoczył Kubę Wojewódzkiego
Tomasz Karolak zaskoczył Kubę Wojewódzkiego
Źródło: MW MEDIA
Tomasz Karolak gościł w ostatnim odcinku Kuby Wojewódzkiego. Aktor na samym początku rozmowy zagaił, że słyszał, że dziennikarz spotyka się z piękną finalistką "Top Model" - Anną Markowską. Kuba Wojewódzki odpowiedział.

Już od kilku miesięcy Kuba Wojewódzki publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z tajemniczą kobietą. Dziennikarz nie pokazywał jej twarzy, a internauci zachodzili w głowę, kim może być nieznajoma piękność. Wszystkie spekulacje ucichły, kiedy kilka tygodni temu dziennikarz pojawił się na premierze spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro.

"Kuba Wojewódzki". Sezon 18. Odcinek 7 - Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk

Kuba Wojewódzki potwierdził związek z Anną Markowską?

U jego boku dumnie kroczyła finalistka programu "Top Model" Anna Markowska. Wszyscy byli przekonani, że dziennikarz i modelka są razem, jednak żadne z nich nie chciało skomentować sprawy. Postanowiliśmy się skontaktować z modelką.

Anna Markowska zaznaczyła, że nigdy nie komentowała swojego życia prywatnego i uczuciowego i chce, by tak pozostało. Odmówiła komentarza na temat jej relacji z Kubą Wojewódzkim, ale jednocześnie podziękowała, gdy pożyczyliśmy im wszystkiego dobrego.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Tomasz Karolak sprowokował dziennikarza

Teraz w najnowszym odcinku Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, którzy opowiadali o nowej części "Listów do M.". Jako pierwszy na kanapie pojawił się Tomasz Karolak, który na wstępie zaznaczył, że dawno nie widział się z dziennikarzem i cieszy się z tego spotkania.

"My nie mamy czasu, żeby się spotkać, mieszkamy w innych miastach" - powiedział Tomasz Karolak.

Kuba Wojewódzki zapytał aktora, czy nie mieszka już w Warszawie, na co ten odpowiedział:

"Mieszkam, ale ty mieszkasz w Gdyni, podobno z wysoką, piękną blondynką, byłą finalistką 'Top Model'" - powiedział aktor.

Kuba Wojewódzki po chwili konsternacji odpowiedział:

"Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. Ania nie jest blondynką" - odpowiedział dziennikarz.

Czy to oficjalne potwierdzenie związku Kuby Wojewódzkiego i Anny Markowskiej?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości