Hania z "HP" wyjaśniła, dlaczego zniknęła z mediów. "Muszę was zmartwić"

Hanna Balcerzak z HP
Hanna Balcerzak - "Hotel Paradise 6"
Źródło: Materiały prasowe
Hanna Balcerzak z "Hotelu Paradise" szybko zwróciła na siebie uwagę mieszkańców panamskiej willi. Jej uroda sprawiła, że o względy dziewczyny zaciekle walczyli niemal wszyscy uczestnicy. W bitwie o serce wygrał Mikołaj Grzybowski, z którym spędziła kilka tygodni pełnych burz i nerwów. W jednym z ostatnich postów Hania odniosła się do ataków złości i wyznała, że jeszcze do niedawna mierzyła się z zaburzeniami odżywiania.

Hania Balcerzak to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych uczestniczek 6. edycji "Hotelu Paradise". Swoim przebojowym stylem bycia szybko zbierała pokaźną grupę tych, którzy kibicowali jej w programie. Jak wygląda jej życie po powrocie z Panamy? Okazuje się, że ten rok ma być dla niej przełomowy. 

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

CZT_HP_Hania_Przyjazn_david_Angelika
Hanna Balcerzak z "HP" o relacji Angeliki i Davida
"Hotel Paradise 6". Hanna Balcerzak szczerze o relacji Davida i Angeliki. Jeszcze przed powrotem do Polski zaczęły się ich problemy?

"Hotel Paradise 6". Hanna Balcerzak o zaburzeniach odżywiania

Hania Balcerzak w jednym z najnowszych postów na Instagramie odniosła się do swojej nieobecności w mediach społecznościowych. Wyjaśniła, że w jej życiu nastał właśnie czas wielu zmian i walki o zdrowie. Do niedawna bowiem mierzyła się z wieloma przeziębieniami, schorzeniami i … zaburzeniami odżywiania. 

"Ostatnio bardzo mało było mnie widać na Instagramie, ale małymi kroczkami staram się do was wrócić. Nowy rok, nowe postanowienia, a co za tym idzie ? W moim przypadku bardzo dużo zmian… Nie, to nie są żadne zabiegi kosmetyczne ani nic podobnego. W tym roku postanowiłam w 100 procentach postawić na siebie i swoje zdrowie. Jak wiecie, od grudnia jestem notorycznie chora od przeziębienia po zapalenie płuc i inne. Wcześniej walczyłam z zaburzeniami odżywiania no i oczywiście jak na pewno bardzo dobrze pamiętacie Hanię z czasu programu i jej napady złości, to muszę was zmartwić lub też nie, ale na szczęście jest jej trochę mniej. Powiem wam szczerze, że dopiero teraz jestem szczęśliwa i czerpię z każdego dnia wszystko, co najlepsze" - napisała na Instagramie uczestniczka "HP". 

Hanna Balcerzak z "HP" jest w związku? Tylko nam wyjawiła prawdę

Hanna Balcerzak po powrocie z panamskiego raju była przez internautów łączona w parę z Grzegorzem Głuszczem, ulubieńcem 6. edycji "Hotelu Paradise". Para po kilku tygodniach przyznała jednak, że łączą ich wyłącznie przyjacielskie stosunki, ale w jej życiu pojawił się ktoś inny. W rozmowie z nami uchyliła rąbka tajemnicy.

- Jeżeli chodzi o mnie, to na razie wolałabym zostawić to dla siebie. Mogę tylko zdradzić, że ostatnio zaczęłam się z kimś spotykać, ale jest to bardzo świeża sprawa - powiedziała nam Hania Balcerzak. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości